Завантажити ще

Гороскоп на 23 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 23 грудня для всіх знаків зодіаку
Фото: Фото за формою PxHere

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, у вас ще є шанс заскочити до останнього вагону, запланувати, де ви святкуватимете Новий рік, купити подарунки, прикрасити ялинку. Сьогодні ви все встигнете, але не відкладайте надовго – потім дати раду всьому буде складніше.

♉️ ТІЛЬЦІ, в ідеалі сьогодні добре було б вирушити у закордонну подорож. Але також вам чудово підійде вивчення чужої культури чи іноземної мови, читання філософського трактату та будь-яке розширення ваших знань про світ.

♊️ БЛИЗНЮКИ, вам необхідно більше заощаджувати і розумніше споживати. Щоразу розумно зважувати, купуючи щось, і ставити собі питання: чи потрібно вам це та ще й у такій кількості.

♋️ РАКИ, сьогодні вам варто не так затято ставитись до роботи та дозволити собі деяку недбалість. Ви й так витратили купу нервів, надто ревно виконуючи свої обов'язки. Тепер трохи побайдикуйте - так ви збережете енергію.

♌️ ЛЕВИ, не плануйте жодних серйозних поїздок, заходів або справ, якщо не впевнені на сто відсотків, що ви це потягнете фінансово. Сьогодні велика ймовірність того, що вам банально не вистачить грошей і ви будете змушені відмовитися від задуманого.

♍️ ДІВИ, припиніть прислухатися до чужої думки, звертатися до інших за порадою та дозволяти їм контролювати ваші дії. Більше довіряйте собі, ви самі все зможете без чужих наказів та контролю.

♎️ ТЕРЕЗИ, якщо хтось намагається вставити вам палиці в колеса, просто повністю ігноруйте його демарш і продовжуйте робити свою справу. Не треба реагувати, провокатор лише на це й чекає.

♏️ СКОРПІОНИ, ви добре розкриєте себе в комунікаціях, дискусіях. Можливо, хтось стане вашим приятелем. Але слідкуйте, щоб дискусія не переросла у суперечку, а то й скандал. Залишайтесь у рамках конструктивного діалогу й іншим не дозволяйте ці межі переступати.

♐️ СТРІЛЬЦІ, вам сьогодні вдасться позбутися всього зайвого: від купи паперів на столі та безладу в будинку до емоційного очищення, що сприяє самооновленню. Ці нехитрі дії зарядять вас на удачу.

♑️ КОЗЕРОГИ, зобов'язання та обов'язки надто на вас навалилися, тож ви почуваєтеся розбитим та змученим. Терміново позбавляйтеся частини ваших справ, інакше стрес стане тільки накопичуватися і ви взагалі будете не в змозі що-небудь робити. Ретроградна Венера, яка триватиме майже до лютого, вставлятиме палиці в колеса.

♒️ ВОДОЛІЇ, відчувайте життя як веселу пригоду, додайте яскравих барв типу зустрічей із друзями, галасливих вечірок, цікавих концертів. Годиться все, що спонукає вашу цікавість і уяву.

♓️ РИБИ, сьогодні ви збираєте врожай правильно налагоджених зв'язків, які працюють на вас. Оточуючі стануть для вас джерелом позитивних емоцій, а також будуть вам корисні.