Завантажити ще

В Україні продовжують продавати квитки на концерт Шуфутинського, але співака до країни не пустять

В Україні продовжують продавати квитки на концерт Шуфутинського, але співака до країни не пустять
Фото: КУДРЯВІВ БОРИС

В Україні продовжують продавати квитки на запланований на 8 березня у Палаці спорту Києва концерт відомого російського виконавця Михайла Шуфутинського. При цьому шансоньє потрапити на територію країни не зможе через порушення норм українського законодавства - неодноразове відвідування анексованого Криму. При спробі в'їхати до України співак отримає відповідну заборону. Про це розповів речник ДПСУ Андрій Демченко у коментарі "Українській правді".

– На жаль, окремі організації, які планують чи організовують виступи іноземних артистів в Україні, не враховують чи відверто ігнорують незаконне перебування на тимчасово окупованих територіях України тих, кого вони запрошують. Приклад Михайла Шуфутинського - це наочний доказ, - розповів Демченко.

Він порадив громадянам, які купують квитки, чи організаціям, перш ніж запрошувати артиста до країни, звертати увагу, чи він не порушував українське законодавство. Насамперед йдеться про незаконне відвідування Криму та Донбасу. Іноземцям за таке порушення забороняється в'їзд до України.

- Тому у випадку із Шуфутинським, його частим незаконним відвідуванням Криму, позицією щодо подальших поїздок туди дивує, що організатори, ймовірно, знаючи про його порушення українських законів і добре розуміючи, що через це концерт може не відбутися, продовжують анонсувати виступ і продавати людям квитки, – додав речник Прикордонної служби.

17 грудня в аеропорту "Бориспіль" прикордонники заборонили в'їзд до країни гітаристу російської групи "Город 312" Олександру Ільчуку. Причина та сама - музикант раніше відвідував окупований Крим. До Києва Ільчук їхав, щоб взяти участь у творчому проекті.