3 жовтня
Завантажити ще

Pornhub підбив підсумки року: українців цікавили звичайний секс та мілфи

Pornhub підбив підсумки року: українців цікавили звичайний секс та мілфи
Фото: zaporogomraya.ru

Великий порно-портал Pornhub опублікував звіт з підсумками 2021 року, в якому вказав головні тренди року та популярні запити. У поточному році Україна потрапила до двадцятки найактивніших користувачів сайту. Найчастіше українці шукали просто «секс», «російське домашнє» порно та «лесбійське» порно. У тренді пошуків — «великим планом» та «куколд». Про це йдеться у звіті компанії.

Топ категорії, якими цікавилися українці — MILF (мілфа) та хентай. Останній - це жанр японської анімації та коміксів. На Pornhub можна знайти сотні тисяч хентай-відео, у тому числі професійні постановки, домашню анімацію, створену фанатами, та сцени, створені в 3D. Хентай став одним із найпопулярніших запитів не лише в Україні, а й у всьому світі. Що стосується терміну MILF - так називають зрілих жінок, у яких вже є сім'ї та діти, але вони, як і раніше, сексуальні та готові до пригод.

У світі головними запитами (крім хентай) стали романтика, груповий секс, фітнес, обмін, челендж, трансгендер, готи, сусіди та запит «як», за допомогою якого люди шукали відеоуроки чи «інструкції».

- Популярні запити Pornhub часто пов'язані з попкультурою та іншими світовими подіями. Багато з цих термінів визначають 2021 не тільки на Pornhub, але і в основних ЗМІ. Так, якщо у 2019 році лідирували запити «аматорське» порно та «інопланетяни», а у 2020 році був «карантин». У 2021 році наш головний визначальний термін – «хентай», – повідомили у звіті.

Список найпопулярніших порнозірок очолила американка Лана Роудс (Lana Rhoades). Слідом за нею йде Абелла Денджер (Abella Danger) єврейсько-українського походження, а на третьому місці російська порноактриса Єва Ельфі (Eva Elfie).

За оцінками експертів порталу, найбільше дорослим відео цікавляться у неділю, а найнижчий попит на порно – у п'ятницю.

На початку пандемії PornHub зняв серію роликів "Найчистіше порно " заради боротьби з COVID-19. Cleanest Porn Ever - кампанія, в рамках якої любителів полунички навчали, як захищатись від коронавірусу, у тому числі під час сексу.

Новини по темі: Відео Порнографія