Завантажити ще

Зеленський розгляне дві петиції про скасування карантину та "примусову" вакцинацію

Зеленський розгляне дві петиції про скасування карантину та
Фото: zelenskiy_official/Instagram

Президент Володимир Зеленський розгляне дві електронні петиції, опубліковані на сайті глави держави, в яких українці просять скасувати карантин та вакцинацію від коронавірусу, яка "стала примусовою". Звернення вже підписали понад 25 тисяч громадян та отримали статус "на розгляді".

- Ми вимагаємо повністю скасувати карантин, безглуздий масковий режим та вакцинацію, яка вже стала примусовою для деяких верств населення. Залишити тільки вакцинацію для бажаючих та лише на платній основі. Також ми вимагаємо не вести статистику та не згадувати у новинах про коронавірус. Вже давно й так зрозуміло, що цим нами намагаються маніпулювати даними про хворих і померлих, які не відповідають дійсності, - зазначено в петиції Юрія Ахрамейка.

Це звернення було зареєстроване на сайті 27 вересня. За цей період вона набрала 25444 підписів.

Другу петицію бали створено 23 вересня Дмитром Зінькевичем 23 вересня. За неї підписалися 25 121 українців. Автор звернення також просить скасувати вакцинацію в Україні. Він стверджує, що вакцини, якими прищеплюють громадян, є нібито простроченими.

– Прошу заборонити примусову вакцинацію населення. Не повинно бути того, що люди вакцинуються простроченими вакцинами під страхом звільнення з роботи або неотримання заробітної плати. Прошу президента та міністра охорони здоров'я надати людям право обирати, чи хочуть вони вакцинуватися чи ні. Ми вас підтримали на виборах – підтримайте тепер і Ви нас, – зазначено у петиції.

Зареєструвати на сайті президента звернення до глави держави може будь-який українець. Якщо звернення підпишуть понад 25 тисяч громадян, його передають на розгляд президента Володимира Зеленського. У жовтні Зеленський уже розглянув таку петицію. Тоді він зазначив, що пропозиції про відміну вакцинації будуть передані на вивчення голові Верховної Ради та прем'єр-міністру.