26 вересня
Завантажити ще

Під Офісом президента встановили ялинку, ковзанку та дитячі каруселі

Під Офісом президента встановили ялинку, ковзанку та дитячі каруселі
Фото: Григорій Константинов

У Києві біля Офісу президента встановили ялинку та почали обладнувати каруселі. Робітники вже змонтували ковзанку під однією з живих ялинок урядової локації. З'явилися перші будиночки, де проходитиме новорічний ярмарок. Про це повідомляє кореспондент "КП" України".

Живу ялинку, за словами охоронців Офісу, привезли днями, а вранці 9 грудня встановили. Перед входом до Офісу президента робітники поставили великі літери — YOUkraine, які незабаром засяють яскравими барвами.

Цього року у Києві для мешканців та гостей міста облаштують 14 новорічних локацій. Їх відкриють 16 грудня. Для створення цих місць залучать приватний бізнес. У кожному районі буде своя ялинка.

29 листопада на Софійській площі почали встановлювати головну новорічну ялинку країни. Хвойна красуня та декорації для неї коштуватимуть 25-27 мільйонів гривень. Цю суму надають спонсори й організатори. Головна прикраса новорічного містечка - святкова ялинка - буде заввишки 31 м і засяє 10-кілометровою гірляндою у вигляді великого купола. Новорічні вогні на ялинці урочисто запалять у столиці 19 грудня.