Завантажити ще

Віктор Ляшко вакцинував сам себе та показав це на фото

Віктор Ляшко вакцинував сам себе та показав це на фото
Фото: Павло ДАЦЬКОВСЬКИЙ.

Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко – прихильник щорічної вакцинації від грипу, причому багатий досвід дозволяє голові МОЗ не просити сторонньої допомоги, а зробити укол самому собі. Процес самовакцинації Ляшко продемонстрував 6 грудня на своїй сторінці у Фейсбуку.

– Вакцинувався від грипу. Для мене це щорічне щеплення вже традиційне. Роблю її я самостійно та своїй сім'ї, - написав міністр.

Також Ляшко розповів, що цього року вакцинувався пізніше, ніж зазвичай. Це він пояснив тим, що очікував, коли усі закуплені партії вакцини проти грипу доставлять до регіонів.

Крім того, глава МОЗ зазначив, що у 2021 році Україна закупила понад 180 тисяч доз препарату. Вони будуть використані для вакцинації від грипу осіб із груп ризику, у тому числі медпрацівників, людей віком від 60 років, військових та педагогів.

- Ми також домовилися та отримали 30 тисяч доз вакцин для профілактики грипу серед медичних працівників безкоштовно у рамках механізму PIVI. Вакцинуйтесь! - Закликав міністр.

Віктор Ляшко вакцинується від грипу самостійно. Фото: facebook.com/viktor.liashko

Віктор Ляшко вакцинується від грипу самостійно. Фото: facebook.com/viktor.liashko

Ляшко нагадав, що вакцинацію від COVID-19 можна поєднувати із щепленням проти грипу, лише у різні руки. При цьому інфекціоністи кажуть, що між цими щепленням має бути інтервал у 30 днів.

Раніше вакцинувався від грипу і розповів про користь цього щеплення доктор Комаровський. А у Києві щеплення від грипу можна буде зробити прямо в аптеці.