Завантажити ще

Гороскоп на 1 грудня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 1 грудня для всіх знаків зодіаку
Фото: Кіке від Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, ваша захопленість тим, що ви робите, вигідно виділяє вас на тлі інших і найкраще позначається на продуктивності. Наразі у вас плідний та успішний у професійному плані період.

♉️ ТІЛЬЦІ, сьогодні бажано звести до мінімуму соціальні контакти і максимально прислухатися до інтуїції. Якщо якась ситуація чи особа викликають у вас недовіру, уникайте їх будь-яким чином.

♊️ БЛИЗНЮКИ, досить триматися за принципи, відпустіть себе сьогодні і дозвольте те, на що ніколи б не зважилися. Такий підхід додасть максимум креативу та драйву у ваше життя.

♋️ РАКИ, вам не завадить режим та чіткий розпорядок дня. Так, ви творча людина, і вам ближче хаос, але просто спробуйте. Побачите, наскільки ефективнішим стане ваш день.

♌️ ЛЕВИ, вимкніть нарешті у собі домашнього тирана і дайте вашій родині спокій. Нехай роблять що хочуть, вони мають на це право, оскільки не є вашою власністю. Хай наб'ють власні гулі, а тоді й прийдуть до вас "зализувати рани".

♍️ ДІВИ, нові фінансові можливості буквально накинуться на вас з-за рогу. Сьогодні як ніколи велика ймовірність перетворити своє хобі на прибутковий бізнес. Будьте напоготові – не проґавте свій шанс.

♎️ ТЕРЕЗИ, ваша друга половинка намагається витягнути вас з раковини, залучити до якихось своїх проектів, а ви щосили опираєтеся. А даремно, спільна діяльність підніме ваші стосунки на новий рівень і ще більше зблизить вас.

♏️ СКОРПІОНИ, партнерство сьогодні буяє пишним цвітом. Ви надзвичайно успішні у всьому, що стосується переконання та переговорів, люди готові з вами співпрацювати та приймати ваші умови. Можливо, партнерські стосунки навіть переростуть у тісну дружбу.

♐️ СТРІЛЬЦІ, секрет вашого успіху сьогодні - розслабленість та пофігізм. Який би треш і кошмар не відбувалися довкола, як би всі не панікували – у жодному разі не хвилюйтеся і будьте врівноважені. І все справді само собою налагодиться.

♑️ КОЗЕРОГИ, Сатурн вам сьогодні не допомагає, через це ви нібито б'єтеся головою об стіну, намагаючись переконати інших у своїй правоті. Можливо, варто змінити тактику і замість того, щоб нав'язувати свою точку зору, спробувати вислухати інших. Таким чином ви швидше прийдете до компромісу.

♒️ ВОДОЛІЇ, сьогодні чудово просувається робота в колективі, і це багато в чому завдяки вам. Своєю врівноваженістю і мудрістю ви дієте заспокійливо на колег та начальство. Сьогодні питання вирішуються, а цілі досягаються набагато швидше, ніж зазвичай.

♓️ РИБИ, сьогодні у вас прокинеться внутрішній філософ і ви нарешті не помчитеся змінювати світ на краще, боротися зі вселенським злом і змінювати реальність. Ви готові прийняти світ з усією його недосконалістю і більш поблажливі до безпорадних людей навколо.