26 травня
Завантажити ще

У Запоріжжі п'ятикласниця залишила у благодійному магазині гроші із запискою "Якщо вони вам не потрібні, залиште на потім"

У Запоріжжі п'ятикласниця залишила у благодійному магазині гроші із запискою

Учениця 5 класу Запорізького ліцею №34 Ліза Бражнікова розчулила волонтерів своїм великим вчинком. Дівчинка принесла до благодійної крамниці свої іграшки та 10 гривень. У записці дитина попросила волонтеру направити її внесок на потрібну справу або ж залишити на той момент, коли гроші будуть необхідні. Про це написала у своєму Фейсбуці волонтерка Інна Роздникова.

- Коли батьки з дитинства виховують ЛЮДИНУ! Сьогодні ми побачили повідомлення від благодійного магазину "Дарі добро" у Запоріжжі. У ньому працівники розповіли (як на наш погляд) про великий вчинок маленької дівчинки. Це вчинок Бражникової Лізи із 5-Г класу Запорізького ліцею №34. Ліза разом зі своїми іграшками передала до благодійного магазину 10 гривень та залишила записку. Це так зворушливо, – написала волонтерка.

Як зазначено у повідомленні, працівники магазину пообіцяли дівчинки, що її гроші будуть вкладені у добру справу. Волонтери вирішили витратити їх на бензин, щоб заправити автомобіль, яким розвозитимуть підопічні іграшки та інші необхідні речі.

- Працівники магазину знайшли ці гроші та пообіцяли вкласти їх у добру справу! Вони стануть частиною бензину для машини, що забере багато потрібних речей та її іграшок тим, хто зараз про них мріє! Завдяки таким діткам, як Ліза, ми віримо, що світ стане кращим у найближчому майбутньому. Лізонько, від нас окрема величезна подяка за твоє добре серце, хоча ти й написала, що не треба, - наголосила Роздникова.

У мережі обговорюють історію маленької Лізи – українці зазначають, що незважаючи на свій вік, малеча зробила великий вчинок.

Фото: facebook.com/groups/1282068648602710

Фото: facebook.com/groups/1282068648602710