31 сiчня
Завантажити ще

Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 28 листопада для всіх знаків Зодіаку
Фото: Фото за формою PxHere

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, якщо паперова тяганина займає більше часу, ніж ви планували, не в жодному разі не намагайтеся прискорити процес нелегальними шляхами. Нічого хорошого із цього не вийде. Запасіться терпінням і прийміть обставини, що склалися, як неминуче.

♉️ ТІЛЬЦІ, якщо ви замислюєтеся про зміну місця проживання, то зараз чудовий час для переїзду. На новому місці з'являться нові можливості та корисні чи просто приємні знайомства.

♊️ БЛИЗНЮКИ, ваше завдання сьогодні - наводити мости, а не руйнувати їх. Перш ніж щось висловлювати партнерові, подумайте, наскільки це може поранити його почуття. А якщо ви сповнені любові та ніжності, сміливо демонструйте це, не тримайте в собі.

♋️ РАКИ, зараз можливий якийсь фінансовий тиск, пов'язаний зі зміною роботи чи місця проживання. Але ви можете не перейматися. Зміни принесуть вам нові великі можливості, тому ви дуже швидко вирішите всі фінансові проблеми.

♌️ ЛЕВИ, зараз ідеальним проведенням часу буде відпочинок. Якщо роботи уникнути ніяк не можна, розвантажте бодай голову: перестаньте паритися про проблеми, обмірковувати плани. Просто подумайте про хороше, помрійте і намагайтеся не завантажувати мозок безліччю інформації.

♍️ ДІВИ, спробуйте вийти за межі звичного кола спілкування, познайомитися з людьми, які мають інші інтереси або спосіб життя. Такий досвід може бути корисним для розширення свідомості, і для пошуку нових можливостей для бізнесу.

♎️ ТЕРЕЗИ, будьте вдячні людям навіть за дрібні послуги. Така поведінка тільки розширить ваші соціальні можливості та відкриє безліч дверей. Лише за спасибі, сказане від душі.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні виникне відчуття дива та чарівництва, коли все задумане обов'язково збувається. Так що сміливо мрійте, будуйте плани та вірте у краще!

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні ви похмурі і схильні подумки копатися в минулому. Таке заняття має сенс, якщо ви хочете зрозуміти джерело колишніх невдач і образ, щоб не повторювати їх у сьогоденні. А ось зациклюватись на минулих невдачах не варто.

♑️ КОЗЕРОГИ, а вам, схоже, загрожує нова закоханість. Причому така, що «у вир із головою». Можливо, ви будете з різних соціальних верств чи різних релігійних поглядів. Але жодні відмінності не зможуть вас утримати від цього роману.

♒️ ВОДОЛІЇ, якщо ви в пошуку роботи, зверніть увагу на соцмережі. Киньте клич людям, попросіть поділитися постом в інтернеті або поширити десь. Є велика ймовірність, що ви таким чином перетнетеся з потрібним роботодавцем.

♓️ РИБИ, якщо вам здається, що у вас занадто багато проблем, то, як кажуть, хреститеся. Насправді, не варто хвилюватися, просто не беріть у голову – побачите, проблеми чудовим чином розсмокчуться самі.