Завантажити ще

Житомирського кота Міккі внесли до Книги рекордів України: Має свій гардероб та коляску для прогулянок

Житомирського кота Міккі внесли до Книги рекордів України: Має свій гардероб та коляску для прогулянок
Фото: кадр з youtu.be/TVmz6qmRfP0?list=PL1neMztLSbMMozcZq1ai2sjfYr1YJqOCX

Міккі з Житомира - незвичайний кіт. Він не любить сидіти вдома, а воліє гуляти містом зі своєю господинею, для чого має свій гардероб та коляску. Міккі також «веде» сторінку в соцмережах, ходить магазинами та кафе, повідомила ТСН.

Власниця Міккі – Наталія Зубарєва – педагог за спеціальністю. Побачивши, що кіт не боїться людей, зважилася на експеримент із соціалізації тварини. Вона знайшла Міккі п'ять років тому на вулиці. Чоловік спочатку був проти, а потім змирився.

- Я ще спав, дивлюся, а в мене на ногах кіт сидить, – згадує Віталій Ципоренко.

Дочка Наталії Аніта одразу почала навчати кота командам, а Сама Наталя купила цілий гардероб і згодом почала брати із собою на закупівлі.

- Дитина у школі, чоловік на роботі, кота в коляску та на закупівлі, - зазначила Наталя.

Згодом походи з Мікі переросли в експеримент. Власниця хотіла дізнатися, чи можливо "виховати кота як людину".

На сьогодні Міккі – місцева зірка. Кота всюди впізнають та частують. По вулицях Житомира чотирилапий їздить у візку. За одну прогулянку разом із власницею встигає відвідати ринок, супермаркет та навіть кафе.

Зоопсихологи вважають, що насичене соціальне життя коту шкодить.

- Ви уявляєте, скільки за одну таку прогулянку кіт отримує візуального контакту від людей, які на нього подивляться. А ще доповнять це емоціями. І витримати це тварині дуже складно, вважає зоопсихолог Наталія Мартишко.

Проте Міккі на стрес не скаржиться. Тому його вирішили відзначити у Книзі рекордів України як першого соціалізованого кота. Наталя здобула диплом, а Міккі – смачності.

У Чикаго ж після нашестя щурів жителі почали влаштовувати вуличних котів на роботу. Обов'язок котів – ловити мишей. Від деяких вимагають ще меншого – їсти і спати.