Завантажити ще

Факт. Толокар: весела іграшка та помічник під час організації активних прогулянок

Факт. Толокар: весела іграшка та помічник під час організації активних прогулянок

Яскрава та зручна іграшка-толокар допоможе батькам організувати веселу прогулянку для дітей на свіжому повітрі. Така розвага відмінно підходить для активних хлопчиків і дівчаток віком 1–5 років: вона захоплює дитину та концентрує її увагу, тим самим розвиваючи координацію.

Що таке толокари та в чому полягають їхні переваги

Толокар — це вдосконалений самокат. Виробники пропонують широкий асортимент моделей, кольорів і форм. Принцип роботи іграшки досить простий: щоб зрушити каталку з місця та вміло нею керувати, слід навчитися правильно відштовхуватися ногами від поверхні асфальту.

Основні переваги толокара

  • Невелика вага та компактні розміри: каталку зручно перевозити у будь-якому транспорті (автобусі, автомобілі, поїзді тощо).
  • Розвиток навичок керування велосипедом з раннього віку: утримання рівноваги, інтуїтивне визначення центру важкості, відпрацювання навички їзди на двох колесах.
  • Регулярна їзда на толокарі зміцнює опорно-руховий апарат дитини, тренує групи м'язів, відповідальних за навички стійкої ходьби, стимулює роботу дрібної моторики.
  • Виріб виготовлений з міцного легкого пластику, відрізняється ергономічністю та комфортом застосування.

Які бувають моделі толокарів

Широкий асортимент сучасних каталок дозволяє обрати модель, що відповідає віку та вподобанням вашого малюка.

Розрізняють три основні категорії толокарів:

1. Каталки-машинки. Такі іграшки візуально схожі на справжні автомобілі, тому дуже популярні серед хлопчиків.

2. Біговели. В асортименті магазину «Кідс Репаблік» представлені цікаві моделі у формі екскаватора, мотоцикла тощо.

3. Багатофункціональні іграшки у вигляді улюблених мультиплікаційних персонажів чи тварин (наприклад, кішечок, псів, пінгвінів).

Як зрозуміти, що толокар підійде саме вашому малюкові?

Перед придбанням певної моделі толокара врахуйте зріст малюка: сидячи на іграшці, він має повністю діставати стопою до землі. Для зовсім маленької дитини рекомендується обирати каталку з додатковими елементами страхування: вони допоможуть утримати рівновагу та знизять ризик травм під час падіння.

На що звернути увагу під час вибору толокара?

  • Колеса. Каталки з пластиковими колесами підійдуть для поїздок у межах квартири: такі моделі не зіпсують лінолеум чи дерев'яне покриття підлоги. Безшумні гумові колеса зручні під час прогулянок по асфальту. Якщо іграшка не має передніх коліс, що повертаються під кутом 90°, вручну її легко спрямувати в потрібний бік.
  • Висота сидіння (залежить від зросту та віку дитини). Дітям зростом до 80 см підійде іграшка заввишки 17 см, від 80–90 см і вище — 20–24 см відповідно.
  • Якість пластику. Толокар з неякісних матеріалів має різкий запах, мало важить, а колірна гама — тьмяна та нецікава.
  • Запобіжні заходи. Безпечні моделі каталок виробляються з бічними обмежувачами та стопором, які допомагають запобігти падінню дитини внаслідок випадкового перевороту іграшки під час активного катання.
  • Додаткові функції. У деяких толокарах передбачені приємні «бонуси»: світловий і звуковий супроводи, багажник, що відкривається, підніжки для маленьких дітей, розвивальні модулі та інші опції.
Новини по темі: спорт Діти іграшки