Завантажити ще

Коридор затемнень у листопаді-грудні 2021: чого чекати від рекордного місячного затемнення, що робити, а що – заборонено

Коридор затемнень у листопаді-грудні 2021: чого чекати від рекордного місячного затемнення, що робити, а що – заборонено
Фото: REUTERS \SivaramV

Земля 19 листопада увійде до другого коридору затемнень із двох, які припали на 2021 рік. пара затемнень, що утворює листопадовий коридор з 19 листопада (місячне) по 4 грудня (сонячне), теж не буде видно у наших широтах. Але, видимі чи невидимі, свій вплив вони однаково вплинуть. Яким воно буде?

Місячне затемнення 19 листопада може розкрити таємні стосунки

Астролог Юлія Погорельченко в Інстаграм радить насамперед звернути увагу на місячне затемнення 19 листопада і навіть остерігатися його. Вона зазначає, що затемнення на осі Телець-Скорпіон 19 листопада об 11:03 за Києвом відкриває новий півторарічний цикл, який виведе на перший план теми фінансів та відносин.

- Місячне затемнення завжди більш емоційно складне, ніж сонячне. У цей період нам доведеться відмовитися, позбутися, прибрати зі свого життя щось, що зжило себе. Добре, якщо ви в цей період віддасте борг, сплатите кредит і таким чином відпрацюєте енергії. Але когось трусить сильніше, доведеться почистити оточення, іноді досить близьке, зізнатися собі або набратися сміливості зізнатися комусь, що "вже все", - пророкує астролог.

Теми, які будуть актуальними у період затемнення – корпоративні фінанси, питання спадщини, смерті. Зростає ризик інфекцій, що передаються статевим шляхом, розкриття таємних відносин.

Протягом трьох днів до і після затемнення краще не подорожувати, знизити спілкування з великою кількістю людей, краще працювати зі своїм внутрішнім станом, капіталом, особистими відносинами.

На кого найбільше вплине місячне затемнення 19 листопада? На тих, у кого в 22-30 градусах Тельця, Скорпіона, Лева та Водолія знаходяться важливі точки карти. Розвиток подій може бути як у коридорі Затмень, так і протягом півроку, півтора року, 9 та 18 років, зазначає Погорельченко.

Коридор затемнень у листопаді-грудні 2021: Краще позбутися боргів та накопичити потрібні знання та авторитет

Астролог нагадує, що формуючі коридор затемнення відбуваються у знаку Телець (місячне) та Стрілець (сонячне).

- Відбувається зміна знака Кармічних вузлів, зміна осі. Порушаться теми фінансів та вірувань. Краще позбутися боргів і нагромадити потрібні знання та авторитет. Коридор затемнень проходитиме на спадному місяці, тому майже всі практики будуть спрямовані на видалення, зменшення, очищення, зменшення. Закладається перспектива на найближчі 9 чи 18 років. Ви можете простежити, що у вас відбувалося по цій осі 2003 року та 2012, - попереджає експет.

Погорельченко звертає увагу, що 19 листопада з місячного затемнення розпочнеться період, коли всі важливі рішення варто ухвалювати усвідомлено, обдумано та максимально відповідально. Попереду 14 днів важливі трансформації. Хтось вирішить змінити своє життя сам, а комусь прийдуть події для важливих трансформацій.

- Це ідеальний час, щоб відмовитися від шкідливих звичок, позбутися зайвої ваги, токсичних стосунків, непотрібних речей, того, що тягне вас на дно. Якщо ви щось втратите в цей час, прийміть як відкуп від чогось складнішого. Це час, коли змінюється віра, моральні переконання, ваше бачення світу, змінюватимуться ставлення до грошей і з грошима, – каже астролог.

Особливо варто берегти тим часом нервову систему, дихальну систему, печінку, жовчний, стегна, криж, руки, горло, щитовидку.

З погляду езотерики, варто бути уважними в період коридорів затемнень, а також у певний період перед ними та після них. У цей час можуть статися фатальні події, може виникнути відчуття, що доля супроводжує вас. Тому корисно у цей період прислухатися до внутрішнього голосу та інтуїції. Часткове місячне затемнення 19 листопада може спричинити агресію. Слід не приймати рішень гаряче і уникати з'ясування стосунків, щоб не додати собі ворогів. Повне сонячне затемнення 4 грудня "попереджає": у цей день не потрібно зайвий раз ризикувати чи пліткувати.

Рекордне місячне затемнення 19 листопада - чим воно цікаве

За даними NASA, 19 листопада буде найтриваліше затемнення в столітті з тривалістю 3 години 28 хвилин. Місяць пройде через південну частину земної тіні. Місяць перебуватиме під час затемнення у західній частині сузір'я Телець неподалік зоряного скупчення Плеяди. Зовнішні частини тіні, ймовірно, будуть забарвлені у блакитні кольори.

Місячні затемнення завжди відбуваються в повний місяць, коли Земля виявляється на одній лінії між Сонцем і Місяцем. Максимальна кількість місячних затемнень за рік – 4 (наприклад, у 2020 та 2038 роках), мінімальна кількість місячних затемнень – два на рік.

Під час повного місячного затемнення Сонце, Земля та Місяць на короткий час вишиковуються по прямій лінії. Під час часткового місячного затемнення Сонце, Земля та Місяць не утворюють точної прямої лінії.

4 грудня очікується повне затемнення Сонця. Смуга повної фази затемнення пройде акваторією Тихого та Атлантичного океанів, а також Антарктидою. Тож побачити його зможуть лише вчені в Антарктиді. Однак невеликі приватні фази затемнення спостерігатимуться на півдні Африки та Австралії.

Наступне повне місячне затемнення відбудеться 16 травня 2022 року. Наступного року буде лише два місячні затемнення, друге - 8 листопада 2022 року.