Завантажити ще

Гороскоп на 17 листопада для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 17 листопада для всіх знаків Зодіаку
Фото: Герман Трауб з Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, день буде напруженим із самого ранку. Ви станете ще серйознішим і працьовитим. Протягом дня слід уникати категоричності суджень та індивідуальної роботи, яка потребує зосередженості. Клопіт щодо прибавки до зарплати може виявитися недаремним.

♉️ ТЕЛЬЦІ, сьогоднішній день - найкраще тло для ділових поїздок та переговорів. Мрії повинні відповідати дійсності. Якщо є друзі, з якими ви з якихось причин посварилися та давно не бачилися, запросіть їх у гості. Варто більше уваги присвятити собі, своєму здоров'ю.

♊️ БЛИЗНЮКИ, ви відчуєте сьогодні емоційне піднесення, проте в жодному разі не втрачайте розсудливості. Вам, можливо, доведеться чимало похвилюватися через те, що син чи дочка повернеться додому надто пізно.

♋️ РАКИ, на службі сьогодні слід бути вкрай обережними та уважними. Ви зможете розраховувати на допомогу своєї другої половини. Зважаючи на все, родичі звернуться сьогодні за порадою та допомогою. Не призначайте сьогодні ділові переговори.

♌️ ЛЕВИ, день хороший для занять мистецтвом, але не бізнесом – ви сьогодні надто розсіяні. Не давайте необдуманих обіцянок, не потурайте своїм бажанням. Приділіть більше уваги дітям, надовго не спускайте їх з уваги. Але не приймайте все так близько до серця.

♍️ ДІВИ, на сьогодні варто планувати зустріч із представниками державних контролюючих інстанцій. Не зваблюйтеся привабливими пропозиціями. Ваша прискіпливість може спровокувати конфлікт із коханою людиною. Добре підуть справи у банківських службовців.

♎️ ТЕРЕЗИ, є небезпека потрапити під вплив власних ілюзій та самообману. Велика ймовірність того, що вас попросять заплатити за старими рахунками. Наприкінці дня можливий несподіваний поворот подій, будьте напоготові – ситуація може вийти з-під контролю. Настав час пожинати плоди.

♏️ СКОРПІОНИ, день сприятливий для будівельників, для зайнятих у сферах техніки та послуг. Виникне безліч невідкладних справ, які потребують граничної зібраності. Можливі перебої у подачі електроенергії. Імовірні побутові клопоти.

♐️ СТРІЛЬЦІ, цей день вдалий для зачаття дитини та інтимної близькості, але він поганий для здійснення великих покупок. Зустріч із коханою людиною буде надзвичайно пристрасною.

♑️ КОЗЕРОГИ, день віщує відмову високопоставлених осіб підтримати вас. Друзі можуть запросити до театру чи кіно. Щоб уникнути неприємностей, можливо, вам необхідно змінити манеру поведінки та ставлення до деяких знайомих. Сприятливе підприємництво та торгівля.

♒️ ВОДОЛІЇ, день загрожує любовними переживаннями, розчаруваннями, інтригами. Сьогодні домашніх тварин вести до ветеринара не слід, по можливості відкладіть цей захід на кілька днів.

♓️ РИБИ, якщо страждаєте на хвороби шлунка, рекомендується виключити зі свого меню солоне і гостре. Вечір краще провести у родинному колі.