Завантажити ще

Астронавти NASA вийдуть у прямий ефір із відкритого космосу

Астронавти NASA вийдуть у прямий ефір із відкритого космосу
Фото: twitter.com/NASA

Астронавти, які вирушили на Міжнародну космічну станцію, планують вийти у відкритий космос 30 листопада в прямому ефірі. Про це повідомляє прес-служба Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору ( NASA ).

- Астронавти спробують замінити антену, яка облаштована на конструкції Р1. Їм асистуватиме співробітник Європейського космічного агентства Маттіас Маурер, який керуватиме роботизованим маніпулятором Canadarm-2 зсередини станції, - зазначили в управлінні.

Як зазначено у повідомленні, на МКС астронавти прибудуть 13 листопада, а вихід у відкритий космос планують здійснити 30 листопада. Він триватиме близько 6,5 години.

- Несправність антени не впливає на роботу МКС, але для впевненості у достатності зв'язку NASA прийняло рішення замінити пристрій, щоб продемонструвати роботу астронавтів у прямій трансляції, - наголосили в організації.

Космічний корабель Crew Dragon-3 компанії SpaceX вирушив на МКС із чотирма астронавтами на борту, місія яких триватиме до квітня 2022 року. До складу екіпажу Crew Dragon-3 входять астронавти NASA Раджа Чарі (командир місії), Том Маршберн (пілот) та Кайла Беррон, астронавт Європейського космічного агентства (ESA) Маттіас Маурер. Стикування корабля з МКС відбулося після 21 години після запуску ракети - 11 листопада о 6:32 за часом Східного узбережжя США.

Новини по темі: Космос NASA людина в космосі