Завантажити ще

Гороскоп на 9 листопада для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 9 листопада для всіх знаків Зодіаку
Фото: p2722754 від Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, у вас відчуття, що фундамент, на якому будувалися ваші ідеї, цілі та переконання, дуже хиткий і ось-ось розвалиться. Шукайте натхнення в людях, якими захоплюєтеся, знайдіть у себе спільні з ними риси, подумайте, що можна покращити. І впевненість повернеться.

♉️ ТІЛЬЦІ, зараз свобода поступається місцем боргу. У вас безліч зобов'язань, які не можна нехтувати. Що швидше ви виконаєте зобов'язання, то швидше отримаєте можливість робити щось за власним бажанням.

♊️ БЛИЗНЮКИ, сьогодні у вас надзвичайно загострена інтуїція. Слухайте її та зможете зробити правильний вибір, навіть якщо ваш розум протестує.

♋️ РАКИ, стримування почуттів може викликати проблеми у відносинах. Однак вам треба дотриматися балансу між відвертістю і бажанням рубати всю правду. Використовуйте щирість, щоб наводити мости, а не для того, щоб їх спалювати.

♌️ ЛЕВИ, вам буде важко справлятися зі щоденною рутиною сьогодні. Ви вагатиметеся між бажанням діяти і відчуттям, що ви поки що не готові. Сьогодні будьте гранично відвертими з оточуючими та уважно стежте за іншими, щоб не стати жертвою обману.

♍️ ДІВИ, у цей період зміниться ваша думка з багатьох питань і відбудеться переоцінка цінностей. Це той час, щоб заглянути всередину себе, особливо можуть допомогти такі практики, як йога і медитація. З дітьми буде порядок та спокій.

♎️ ТЕРЕЗИ, спілкування з людиною, що має погляди, протилежні вашим, може виявитися дуже корисним. Ви перегляньте багато своїх переконань, а багато речей побачите під іншим кутом.

♏️ СКОРПІОНИ, у вас переважає зараз небажання ділитися з оточуючими своїми думками та переживаннями. Будь-яке вторгнення у ваш особистий простір викликає у вас агресію. Постарайтеся мінімізувати спілкування з оточуючими, щоб не провокувати конфлікти.

♐️ СТРІЛЬЦІ, вам необхідно провести жорстку ревізію у своєму житті: відсіяти людей, спілкування з якими марно і лише тягне вас назад; занять, які робите звичкою, але які вам не потрібні.

♑️ КОЗЕРОГИ, ви останнім часом занадто поспішали все встигнути, і у вас відчуття, що ви ніби втратили зв'язок із собою та зі своїм внутрішнім «я». Зупиніться, розберіться у своїх думках, викиньте хаос, що накопичився з голови.

♒️ ВОДОЛІЇ, ви засмучені, вам здається, що близькі не цінують вашу турботу, але це не так. Можливо, ви просто занадто втомилися і перебільшуєте ступінь їхньої невдячності.

♓️ РИБИ, вам потрібно уникати агресії та напору у вирішенні фінансових питань. Ваша поведінка може спровокувати конфлікт і завадить досягти своєї мети. З друзями не сваріться.