Завантажити ще

Гороскоп на 4 листопада для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 4 листопада для всіх знаків Зодіаку
Фото: SK від Pixabay

Більше гороскопів у телеграм-каналі UASTRO – https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, якщо ви укладаєте угоду з новим невідомим партнером, десять разів перевірте інформацію про нього, зберіть досьє, знайдіть спільних знайомих та дізнайтесь у них. У цей день є велика ймовірність нарватися на шахраїв, які можуть вкрасти у вас гроші.

♉️ ТЕЛЬЦІ, ваш проект завершується, але вам потрібно пройти через нудну тяганину. Запасіться заспокійливим - обійти цю процедуру ніяк не вийде.

♊️ БЛИЗНЮКИ, вам потрібно збалансувати роботу та особисте життя. Можливо, близькі надто тиснуть на вас і не дають повною мірою себе проявити. Опирайтесь - ви вільна особистість і самі у всьому розберетеся.

♋️ РАКИ, ви готові вкладати енергію в новий проект, але, щоб почати, вам потрібно буде усунути якісь технічні неполадки або паперову плутанину. Не панікуйте - ви зараз швидко все вирішите і візьметесь за цікавіші речі!

♌️ ЛЕВИ, у вас є чудова можливість отримати нову перспективну посаду, але все може зіпсувати якась формальність: недбало оформлене резюме або документ, якого не вистачає. Дуже серйозно підійдіть до всіх формальних моментів, це важливо. У сім'ї можливі деякі негаразди.

♍️ ДІВИ, щоб бути успішним, вам доведеться вийти за рамки своєї спеціальності, можливо, вивчити суміжні професії, розумітися на юридичних аспектах. Інакше конкуренти оминуть!

♎️ ТЕРЕЗИ, вам будуть снитися віщі сни. Проаналізуйте їх символи – вони можуть дати ключі до вирішення багатьох проблем та підказати, в якому напрямку краще рухатися.

♏️ СКОРПІОНИ, у вашому знаку сьогодні молодий Місяць, тому вам необхідно визначити цілі, плани та бажання, рано чи пізно вони повинні здійснитися. Навіть якщо ви не особливо хочете це робити, не розповідайте про свої цілі нікому – наврочать.

♐️ СТРІЛЬЦІ, на жаль, поки що не варто сподіватися на зміни на краще, проте вони будуть обов'язково. Всі ваші сподівання та надії виконаються, але не зараз. Живіть так, щоб у разі ексцесів негайно переробити усі свої плани.

♑️ КОЗЕРОГИ, останнім часом ви відчуваєте почуття незадоволеності та невдоволення собою. Проаналізуйте своє життя, поведінку, стосунки з оточуючими, щоб зрозуміти, що ж і коли пішло не так.

♒️ ВОДОЛІЇ, якщо з вами щось не так: депресія, моторошна втома, наслідки стресу, ні в якому разі не приховуйте це від близьких. Разом ви впораєтеся з ситуацією в рази швидше, ніж намагатиметеся підбадьоритися самотужки.

♓️ РИБИ, незважаючи на те, що ви сьогодні будете ніби містер Крабс з «Губки Боба», вашим фінансам це не допоможе. Як би ви не любили гроші, сьогодні вони до вас не прийдуть.