10 червня
Завантажити ще

Марк Цукерберг заявив про спробу «скоординовано обмовити» Facebook

Марк Цукерберг заявив про спробу «скоординовано обмовити» Facebook
Фото: facebook.com/zuck/

Великі компанії мають проходити перевірки, адже сумлінна критика допомагає їм сталь краще. Однак Facebook намагаються «скоординовано обмовити». Таку думку на своїй сторінці у соцмережі висловив власник компанії Марк Цукерберг.

- На мій погляд, те, що ми бачимо зараз, це скоординовані зусилля щодо вибіркового використання документів, що втекли, з метою представити спотворену картину про нашу компанію, - вважає засновник Facebook.

Він додав, що компанії не повинні самостійно приймати всі рішення щодо своєї медійної політики і що їм доводиться знаходити компроміс між окремими поняттями.

- Коли ми приймаємо рішення, нам необхідно балансувати між поняттями соціальної справедливості, як-от свобода слова та зниження шкідливого контенту або між впровадженням шифрування для конфіденційності та наданням допомоги органам правопорядку, - зазначив Цукерберг.

Він уточнив, що насамперед йдеться не про гроші, а про дотримання балансу між складними соціальними цінностями. Цукерберг додав, що сам він багато разів просив про державне регулювання.

Відповідь власника Facebook була оприлюднена після того, як екс-провідний менеджер боротьби з дезінформацією Френсіс Хауген злила в мережу тисячі таємних документів. Вона заявила, що за час у компанії Facebook «регулярно доводив, що воліє прибуток, а не безпеку своїх користувачів.