3 жовтня
Завантажити ще

Гороскоп на 24 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 24 жовтня для всіх знаків Зодіаку
Фото: SK від Pixabay

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO - https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, прийшов час заявити про себе як про професіонала, який гідний найвищих позицій. Не обов'язково розштовхувати інших. Будьте інтелігентні, але більш активні і впевнені в собі. І вас обов'язково помітять і заохотять.

♉️ ТІЛЬЦІ, якщо ви збираєтеся відкрити свою справу або вкластися в будь-який проект, будьте дуже уважні до фінансової сторони питання. Починати нову справу потрібно тільки якщо ви повністю впевнені, що потягнете.

♊️ БЛИЗНЮКИ, зараз не найкращий час для активних дій, зате добре вийде відпочити, поміркувати про життя і приділити час особистому. Ваші люди вже занудьгували без вас.

♋️ РАКИ, емоції сьогодні - ваш ворог. Тільки холодна голова і тверезий розрахунок, інакше опинитеся в програші. А ось обдумані дії привернуть на вашу сторону союзників і зміцнять ваші позиції.

♌️ ЛЕВИ, сьогодні добре провести час в спокійних, розмірених заняттях, щоб ніхто не квапив з термінами і не підганяв. Квапливість сьогодні ні до чого доброго не приведе.

♍️ ДІВИ, якщо у вас зараз жорсткий конфлікт інтересів з кимось із оточення, доводити свою точку зору - невірний крок. Правильніше відступити ненадовго, а трохи пізніше обставини складуться на вашу користь без зайвих енерговитрат.

♎️ ТЕРЕЗИ, якщо ви опинилися в ситуації вибору, не слухайте нічиїх порад, приймайте рішення самостійно. Ніхто не знає вас краще, ніж ви самі, так що вирішуйте.

♏️ СКОРПІОНИ, сьогодні краще зайнятися повсякденними справами і турботами або відпочити, вирубивши, наприклад, інтернет на годинку. Також добре зайдуть дрібні роботи по дому - щось полагодити, заштопати, цвях прибити і т.д.

♐️ СТРІЛЬЦІ, ви занадто старанно працювали, і зараз організм шле вам сигнали про втому. Не пручайтеся, намагайтеся кожну вільну хвилину використовувати для відпочинку і розслаблення.

♑️ КОЗЕРОГИ, не ведіться на зовнішню оболонку, намагайтеся копнути глибше, щоб побачити суть. Не все те золото що блищить. Не забувайте про це, бо наробите помилок.

♒️ ВОДОЛІЇ, в роботі зараз потрібно дотримуватися всіх правил і приписів, всіх обмежень і заборон. Будь-який, навіть невеличкий відступ від правил сьогодні загрожує негативними наслідками.

♓️ РИБИ, якщо вам здається, що ви прогавили якусь можливість, у вас з'явився другий шанс. Озирніться навколо, все у вас перед очима, потрібно лише простягнути руку і взяти бажане.