28 травня
Завантажити ще

Пробна сесія ЗНО-2022: де і коли реєструватися, коли здавати і де шукати результати

Пробна сесія ЗНО-2022: де і коли реєструватися, коли здавати і де шукати результати
Фото: testporta.lgov.ua

Український центр незалежного оцінювання якості освіти (УЦОЯО) оголосив дати реєстрації та проведення пробної сесії ЗНО-2022.

- Для того щоб знизити рівень тривоги з приводу процедури ЗНО, варто пройти пробне ЗНО. Такий досвід допоможе ознайомитися з умовами проведення тестування (з порядком доступу до пункту тестування і робочого місця, особливостями роботи з бланками відповідей і т.д.), структурою та змістом тестових зошитів, а також з'ясувати рівень своїх знань і, як наслідок, уникнути зайвого хвилювання і зосередитися під час основної сесії на виконанні тестових завдань, - пояснюють в УЦОЯО цінність і переваги "тренування" у вигляді пробної сесії.

Коли і як реєструватися на пробне ЗНО-2022

Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2022 триватиме 5-22 січня 2022. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників і неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість тестування буде визначена регіональними центрами оцінювання якості освіти до 20 грудня 2021 року.

Розклад тестів пробного ЗНО-2022

Пробне тестування з української мови, української мови та літератури відбудеться 19 березня, з історії України, з математики, математики (завдання рівня стандарт), з біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької і французької ) - 26 березня. В день проведення пробного ЗНО кожен користувач може скласти тест з одного навчального предмета.

Де шукати результати пробного ЗНО-2022

Результати пробного ЗНО-2022 для осіб, які введуть свої відповіді на спеціальному сервісі, будуть оприлюднені на їх інформаційних сторінках 25 березня з української мови, української мови і літератури, 1 квітня - з інших навчальних предметів.

Повідомлялося, що Володимир Зеленський, починаючи з 2021 року заснував стипендії учасникам ЗНО за кращі результати тестів. У квітні Кабмін реалізував ініціативу президента.

В 2021-му році майже 600 випускників змогли отримати вищий бал (200) з того чи іншого предмету ЗНО. У той же час математику не зміг здати кожен третій, а історію України - кожен п'ятий.

Раніше ми розповідали все, що школярам потрібно знати про навчальний рік 2021-2022 : коли шкільні канікули (правда, в їх графік коронавірус вже вніс зміни) і які іспити складатимуть випускники.