21 вересня
Завантажити ще

Гороскоп на 21 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 21 жовтня для всіх знаків Зодіаку

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO - https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, розставляйте пріоритети у витратах, інакше вони зовсім вийдуть з-під контролю. Якщо на чомусь можна заощадити, зробіть це обов'язково. Інакше не виплутатися з боргів. Для вас зараз не час шикувати.

♉️ ТІЛЬЦІ, будьте сьогодні вкрай уважні, а то, чого доброго, залишите сумку в таксі або станете жертвою злодюжок. Ну і в мережі акуратніше - інтернет-шахрайство ще ніхто не відміняв. Після повного місяця ви можете втратити пильність.

♊️ БЛИЗНЮКИ, для вас зараз важливо тримати дистанцію в спілкуванні. Це позбавить оточуючих можливості маніпулювати вами і допоможе уникнути конфліктів.

♋️ РАКИ, не відкидайте чужі плани і пропозиції, якими б безглуздими вони не здавалися. Схоже, у цієї авантюри є всі шанси на успіх. В результаті вас чекає нагорода.

♌️ ЛЕВИ, людина, наділена певними повноваженнями, буде намагатися вставляти палки в колеса вашому проекту. Але вашої енергії та рішучості має вистачити, щоб протистояти цьому. Так що не здавайтеся.

♍️ ДІВИ, вчіться спостерігати і зчитувати невербальні сигнали. Це допоможе вам розуміти справжні наміри людей і, в залежності від цього, продавлювати свої інтереси, але тільки не підступні і не злі.

♎️ ТЕРЕЗИ, ви виходите зі стану вічного стресу, особливо це стосується домашніх справ. Все нарешті вляглося, а якесь питання, що сильно напружувало весь цей час, вирішиться саме собою.

♏️ СКОРПІОНИ, ви, схоже, виявилися в стресовій ситуації. Ваші колеги  або близькі вимагають від вас неможливого, а ви і так вже на межі своїх сил. Зараз не треба йти на конфлікт, спробуйте краще делегувати частину завдань.

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні навіть якась незначна подія може викликати емоційний сплеск і привести до змін в світогляді. Воно й на краще, вам не завадить емоційний струс.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні не варто нікому нічого обіцяти, особливо це стосується фінансових тем. У цих питаннях поки взагалі не варто приймати ніякі серйозні рішення і ризикувати. Плюс цього дня - з дітьми вам буде простіше.

♒️ ВОДОЛІЇ, приділіть сьогодні час другій половинці. Влаштуйте романтичну вечерю, сходіть в кіно. Відчуйте, як зв'язок між вами стає все міцніше, а почуття - гарячішими.

♓️ РИБИ, навіть якщо вам здається, що нічого не відбувається, насправді події розвиваються стрімко, хоч і непомітно. Скоро ви побачите результат, який вас приголомшить.