2 жовтня
Завантажити ще

Відома письменниця Кармен Мола виявилася вигадкою. Під її ім'ям писали троє чоловіків

Відома письменниця Кармен Мола виявилася вигадкою. Під її ім'ям писали троє чоловіків
Фото: cnn

Правда про те, що під ім'ям популярної письменниці з Іспанії Кармен Моли ховалися троє чоловіків, розкрилася під час вручення престижної премії «Планета». Ведучий запросив письменницю вийти на сцену за нагородою за історичний фільм «Звір». Та замість неї отримувати приз вийшли троє чоловіків, пише El Mundo.

Таким чином стало відомо, що під Кармен Молою насправді ховалися Агустін Мартінес, Хорхе Діас і Антоніо Мерсеро. За словами чоловіків, образ іспанської викладачки був обраний випадково. Агустін Мартінес також зазначив, що образ Моли спрацював тільки тому, що їхні твори припали до смаку читачам.

Інший автор - Хорхе Діас - додав, що йому більше до душі була анонімність. Мовляв, таким чином можна було уникати «особистісної» критики авторів. Антоніо Мерсеро додав, що співавтори вже давно розуміли, що секрет не можна буде приховати надовго, тому вирішили зізнатися у всьому самостійно.

Сюжети романів Кармен Моли, як правило, будуються навколо детектива Олени Бланко - персонажа, яку видавець Penguin Random House описує як "своєрідну і самотню жінку", "любительку граппи, караоке, колекційних автомобілів і сексу в позашляховиках".

Раніше сценаристи Мартінес, Діас і Мерсеро говорили, що письменниця - університетський професор, яка живе в Мадриді з чоловіком і дітьми. Книга, за яку вони отримали літературну премію, називається "Звір". У ній події розгортаються під час епідемії холери 1834 року. Центральним персонажем є серійний вбивця, на якого полюють журналіст, поліцейський і молода жінка.

Раніше стало відомо про випуск в Україні нової книги Джоан Роулінг «Різдвяна свинка». Це зворушлива гостросюжетна історія про любов хлопчика до своєї улюбленої іграшки, яка несподівано пропала.

Новини по темі: Книга