Завантажити ще

Поліція: Марш захисників в Києві пройшов без порушень

Поліція: Марш захисників в Києві пройшов без порушень
Фото: Фото: Ярослав Куліш

Під час заходів, присвячених Дню захисників і захисниць України, київські правоохоронці не зафіксували порушень. Про це повідомляє пресслужба столичної поліції.

- У столиці завершилася хода з нагоди Дня захисників і захисниць України. Завдяки злагодженим діям правоохоронців, ніяких правопорушень під час заходів з масовою участю громадян не допущено. Зараз поліцейські продовжують нести службу з  забезпечення громадської безпеки та порядку на території столиці, - повідомили в поліції.

Як зазначили у відомстві, 14 жовтня поліцейські перейшли на посилений режим роботи в Києві та патрулювали на вулицях столиці, а також в громадських місцях. Правоохоронці контролювали дотримання городянами громадського порядку і правил карантину, діючих в зв'язку з поширенням коронавіруса.

- Громадський порядок забезпечували співробітники структурних підрозділів столичної поліції, військовослужбовці Національної гвардії України і представники інших служб системи МВС. У заходах взяли участь близько п'яти тисяч громадян, - підкреслили в поліції.

Традиційний Марш слави УПА, присвячений Дню захисників і захисниць України, проходив в Києві вдень, 14 жовтня. Учасники ходи пройшлися колоною центральними вулицями міста і вшанували пам'ять Героїв Небесної сотні. У той же час в столиці проходив мітинг, організований Нацкорпусом. Учасники акції вийшли на Марш нації, вимагаючи "законодавчо заборонити проведення виборів на тимчасово окупованих територіях до повного відновлення територіальної цілісності України, припинити переслідування ветеранів російсько-української війни, прийняти законопроект про відповідальність за колабораціонізм".