26 листопада
Завантажити ще

13 ознак, що ви знайшли свого чоловіка

13 ознак, що ви знайшли свого чоловіка
Фото: Катерина МАРТИНОВИЧ

Самі знаєте, дівчатка, як воно буває: начебто і хороший чоловік попався вряди-годи, але раптом це не ВІН? Раптом десь за рогом чекає справжнє довічне щастя в образі ще більш гарного, доброго, розуміючого? Адже хочеться, щоб раз - і назавжди, щоб в горі і в радості. Ось так молодість і проходить - в суцільних сумнівах і метаннях.

Давайте чесно: ідеалу все одно не дочекаємося, але можна вибрати найкраще з того, що пропонує життя. Ось кілька підказок, що дають зрозуміти: це він, треба брати.

 1. Звучить банально, але він скажено гарний. Не красою Делона або Олега Винника, але є в ньому щось таке, від чого у вас в голові починають спочатку роїтися, а потім плутатися думки, часто - гріховні. Прийшовши до тями, ви згадуєте, що зовнішність не головне, особливо в чоловікові. Так, але, чорт візьми, до чого ж він все-таки хороший.
 2. Ви ще тільки познайомилися, а він уже, здається, знає все про вас і ваші бажання. На третє побачення приніс букет тюльпанів і сказав: «Мені чомусь здалося, що найбільше ви любите тюльпани. Я вгадав?" А ви йому у відповідь: «Так, але як?» А він дивиться з лагідною усмішкою і нічого не говорить. І не страшно, що найбільше ви любите зовсім не тюльпани, а півонії. Він принаймні спробував вгадати.
 3. Вам страшенно хочеться показати його своїм подругам і познайомити з батьками. І в той же час - боязно. Раптом відіб'ють (це про подруг, подруги - вони такі). Або не схвалять (це вже про батьків). А ви вже розумієте, що без нього вам життя немає. І що ж тепер - сваритися з подругами і батьками? Бачите, як все складно. Звичайно, якби він не сподобався подругам, це було б і непогано, з одного боку. Принаймні спокійніше. Але з іншого боку, до біса приємно бачити, як тобі по-доброму заздрять.
 4. Він дуже хороший в ліжку. Ну ось просто чудовий. Власне, ви це відразу зрозуміли, як тільки його побачили. Такий чоловік не може бути поганим коханцем, вирішили ви. І не помилилися. Але при цьому вас не покидає відчуття, що вас йому цілком достатньо і інші жінки йому не потрібні. У сексуальному сенсі. І коли ви одружитеся, він не заведе роман на стороні. Ну вже точно не з однією з ваших подруг, яким ви все ніяк не наважуєтеся його показати.
 5. Він дуже багато знає. Але з'ясовується це, тільки коли мова заходить про щось конкретне. А якщо ви чогось не знаєте, його це зовсім не дратує, він все готовий терпляче пояснити. А потім ще й поцілувати вас в носик. Це дуже приємно. Залишається тільки зробити вигляд, що ви все зрозуміли.
 6. Він дуже багато вміє: і в ліжку, і в господарстві, і у комп'ютерній частині. І готовий усьому навчити вас. У нього хочеться вчитися. Але і його теж хочеться чогось навчити - він іноді буває такий зворушливо безпорадний перед пральною машинкою.
 7. Він не відвернувся від вас, навіть коли він дізнався, що вам подобається Валерій Леонтьєв. Просто посміхнувся, обійняв і сказав: «Дурненька». І ніколи з цього приводу вас не підколював. А ви і приводу більше не давали: «Дельтаплан» вранці співати перестали (тепер тільки в караоке з подругами), фото улюбленого співака прибрали подалі.
 8. У нього приємний голос - такий, знаєте, злегка занизький і з хрипотою. І ось коли він цим голосом щось розповідає, слухати його можна нескінченно. Але й при цьому і сам вміє слухати. Та так, що йому хочеться багато чого розповісти, як кращій подрузі. А чому ні? Адже він для вас зараз важливіше всіх подруг. Ні, все-таки треба його їх зазнайомити. 
 9. В нього добре почуття гумору. Але він їм не зловживає. Жартує рідко і ніби мимохіть, у ході ситуації. Ясно, що в компанії він не буде перебивати всіх словами «а ось слухайте, мені тут анекдот розповіли - я два дні реготав». Ні, він за весь вечір відпустить пару дотепних реплік, але таких, що всі (особливо подруги) зрозуміють: ну треба ж, яке у людини чудове почуття гумору, з ним, напевно, так легко і весело жити, пощастило Оксані.
 10. Він сам ніколи не заводить розмов про дітей або маленький будиночок на березі тихого озера. Але якщо цю тему торкаєтеся ви, він не перебиває, слухає уважно, посміхається. Мабуть, теж для себе вже все вирішив.
 11. Він ніколи не говорить про своїх колишніх. А може, і не було у нього нікого до вас? Ви розумієте, що це нісенітниця, що такого не може бути, але раптом? Зрозуміло, ніяких «раптом», щоб такий чоловік та без пікантного минулого? Але якщо не розповідає, значить, нічого цікавого (в порівнянні з вами) там точно не було. Інакше він би напевно розповів, правда ж?
 12. Він красиво одягається. Він красиво роздягається. Він взагалі все робить красиво.
 13. Ви читаєте цей текст і раптом розумієте: так це ж все про нього! От і добре. Значить, це він - той самий, єдиний. Тепер тримайте його міцніше, нікуди не відпускайте. Злагода та любов. Не дякуйте.

13 ознак того, що ви знайшли чоловіка своєї мрії.

13 ознак того, що ви знайшли чоловіка своєї мрії.