Завантажити ще

Американець за одну ніч втратив 20 років спогадів

Американець за одну ніч втратив 20 років спогадів
Фото: facebook.com

Прокинувшись одного ранку після неспокійного сну, Деніел Портер виявив, що він у себе в ліжку перетворився на дорослого чоловіка. Він пам'ятав, що вчора перед сном повторював домашнє завдання - назавтра в школі була контрольна робота. Вранці ж поруч з ним лежала зовсім незнайома жінка, його власне тіло змінилося до невпізнання, та й кімната зовсім не була схожа на спальню техаського підлітка.

Звучить, як сюжет фільму, але це правда: за одну ніч Деніел позбувся 20 років спогадів. Він начисто забув знайомство зі своєю майбутньою дружиною, весілля, покупку будинку, народження дочки... А з дзеркала на Деніела дивився абсолютно чужий чоловік, старий і товстий, за його власним визначенням. Хоча Портеру всього 36 років. Пам'ятав чоловік тільки батьків - хоча вони помітно постаріли.

Лікар, який оглянув пацієнта, запевнив, що пам'ять відновиться протягом доби, але цього так і не сталося.

- Жити з Деніелом тепер дуже дивно. Хоча б тому що у мене старі, перевірені часом відносини з чоловіком, а для нього все це в новинку. У нього тепер інші смаки в їжі, а ось відчуття гумору не змінилося. Зате він став більш товариським і доброзичливим, - зізнається дружина Деніела

Медики припускають, що причиною настільки серйозною амнезії ставстрес - незадовго до того, що сталося Деніел втратив роботу, сім'ї довелося продати будинок і велику частину майна і переїхати жити до батьків, а потім у нього почалися припадки. Тепер підліток у тілі чоловіка проходить курс спеціальної терапії, але чи буде від цього користь - ніхто сказати не може.