Завантажити ще

«Наташ, ми все упустили» та «Красиве»: звідки з'явилися меми про котиків

«Наташ, ми все упустили» та «Красиве»: звідки з'явилися меми про котиків
Фото: катизм/В.К

Котиків люблять все. Якщо вірити статистиці, саме вони улюблені домашні тварини. Та й взагалі котейки на раз-два можуть підняти настрій і розвеселити. Чи варто дивуватися, що саме вони стали героями найпопулярніших мемів *?

Наташа і все-все-все

«Наташ, вставай, ми все упустили» - однозначно найпопулярніший мем в інтернеті. Він абсолютно універсальний. Його можна вжити при зростанні цін на нафту, при яскравих висловлюваннях президента, при пристрасть до обжерливості. Напевно кожен з нас отримував такої мем, заточений під особисту ситуацію.

А з'явився мемасік про котиків ще в 2019 році в співтоваристві Котізм. Тільки спочатку картинка була інша: на дівчину, яка лежала з ковдрою. з очікуванням і явним осудом дивилися пара котиків. Потім дівчина знайшла ім'я, ставши Наташею, а котики розмножилися.

Про рибов і красиве

- Ви продоете рибов?

- Ні, просто показую.

- Красиве...

Цей мем, здається, переріс сам себе: все знають, але не всі бачили його на зображенні. Його теж стали ліпити до самих різних актуальних подій. Наприклад, до зарплати... До речі, знайшлися продавці, що використовують мем в своєму просуванні: «Ми продоем рибов» - говорить їхня реклама. Чому продавець, явно який виніс свою рибу на реалізацію, відмовився продавати її котам? Напевно, на їхню нахабним мордах зрозумів, що зв'язуватися з ними небезпечно, все одно обдурять. А фотографію зі спраглими покуштувати риби котиками зробили в Китаї ще... 7 років тому!

Про рибов і красиво. Фото:

Про рибов і красиво. Фото:

Який ще бодіпозітів ?!

Толстого кота з чорної «чубчиком», що нагадує персонажів фільму «Жмурки», оцінили багато. Він з'явився в ТікТоке. Глядачі були впевнені: котик наш! Де ще знайдеш такого «братки»? Кот вимагав їжу, обурювався. А потім з відео перетворився в картинку. Пізніше з'ясувалося, що котейка - іноземець. Знімає ролики його літня господиня Неллі. Бендер (так звуть звіра) страждає ожирінням. Тому бабусі довелося посадити його на правильне харчування. Але, як знати, раптом, придбавши здоров'я, котейка втратить свою чарівність?

Який ще бодіпозітів? Фото: benderchonkycat/TikTok

Який ще бодіпозітів? Фото: benderchonkycat/TikTok

Найсумніша кішка на планеті

Ця кішка з Сан-Франциско цілком собі весела і грайлива. Але в це важко повірити, бо природа обдарувала її вельми своєрідним розрізом очей. Здається, що вона дуже сумує і взагалі... чого доброго розплачеться. Що б вона не робила, створюється враження, що кішка сумує.

Так, у Мамі (так звуть кішку) було непросте минуле. Вона не менше року прожила на вулиці. А тому і характер у неї був спочатку, коли її взяли додому, дикий. Вона боялася людей, гучних, різких звуків, вважала за краще сидіти в затишному куточку і не висовуватися. Але потім, переконавшись, що в новій сім'ї її люблять, Мамі стала спокійною, товариською і лагідною.

Фотка сумної Мами з'явилася в 2018-му в Інстаграме. Пізніше знімок використовували в Твіттері з ностальгічною фразою: «Пам'ятаєш, як ти в дитинстві любив плюшки? Я тобі ще напечу. Ти тільки приїжджай хоч іноді ». Після цього сумна кішка початку переможний хід по світу. Мем використовували, щоб нагадати онукам про бабусь, посумувати в безлічі інших ситуацій.

Зараз у Мамі на пару з її дружком Морті є аккаунт в Інстаграме @Mami_and_Morty. Там можна порозглядати фотографії самої сумної кішки на планеті і від душі посумувати.

Найсумніша кішка на планеті. Фото: Mami_and_Morty/Instagram

Найсумніша кішка на планеті. Фото: Mami_and_Morty/Instagram

«Він не любити оващі»

Білий кіт, що сидить з незадоволеною мордою над тарілкою, нерідко йде в причепі з двома панянками, одна з яких тицяє кудись пальцем і при цьому істерично кричить. Можна сміливо сказати, що ці товариші - великі поборники чистоти мови і адекватного оформлювання. Вони найчастіше «сперечаються», як читати ту чи іншу напис, створену креативним художником або дизайнером.

Дві жінки прийшли в мем з реаліті-шоу «Справжні домогосподарки Беверлі-Хіллз» (серія вийшла ще в 2011-му!). Одна учасниця плаче, а інша її заспокоює. Daily Mail розповіла про те, що трапилося в шоу, ілюстрованих замітку цим кадром. Але Тейлор Армстронг і Кайлі Річардс увійшли в історію набагато пізніше, в 2019-м, коли їх поєднали з котом, що відкидає овочі. Картинка ж з вусатим з'явилася в 2018-му. Її опублікував Tumblr з підписом «Він не любити оващі».

Новини по темі: меми Коти