Завантажити ще

Гороскоп на 6 жовтня для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на 6 жовтня для всіх знаків зодіаку

Більше гороскопів на телеграм-каналі UASTRO - https://t.me/uastrolog

♈️ ОВНИ, вдалий час, щоб налагодити комунікації з тими, хто раніше не йшов на контакт. А ще помиріться, з ким посварилися. Сьогодні це вийде легко.

♉️ ТЕЛЬЦІ, ви сповнені енергії та позитиву і готові ділитися ними зі світом. Оточуючі тягнуться до вас як до джерела оптимізму, і ви буквально купаєтеся в їхній любові та вдячності..

♊️ БЛИЗНЮКИ, великі цілі - це, звичайно, добре, але й про повсякденну рутину забувати теж не варто. У вас накопичилося багато поточних справ, які вимагають вашої участі.

♋️ РАКИ, можливо, ви будете розриватися між двома перспективними напрямками, не знаючи, що обрати. Обирати все одно доведеться, тому що одразу два серйозні проекти тягнути нереально.

♌️ ЛЕВИ, проведіть цей день тільки з собою коханим, помрійте, відпочиньте. А якщо усамітнення неможливо, обирайте для спілкування однодумців, з якими можна приємно подискутувати про щось цікаве.

♍️ ДІВИ, чиїсь повідомлення або телефонні дзвінки можуть вибити вас з колії. Ви дізнаєтеся якісь неприємні плітки чи чутки. Не переймайтеся цим, а краще спрямуйте увагу на якесь творче хобі.

♎️ ТЕРЕЗИ, тримайте в таємниці свій проект, не розповідайте про нього стороннім - ще не на часі. Доведіть все до ладу, відшліфуйте до дрібниць, а потім вже демонструйте світові.

♏️ СКОРПІОНИ, вам не здається, що ви занадто завищили свою планку по відношенню до друзів і партнера? Так і самотнім залишитися недовго. Авжеж, навколо вас не боги, а прості смертні. Ви, до речі, сьогодні теж не подарунок - не всякому до снаги з вами спілкуватися!

♐️ СТРІЛЬЦІ, сьогодні гарний час для зміцнення наявних дружніх зв'язків і створення нових. До речі, виглядаєте ви наразі блискуче, тож і люди в захваті від знайомства з вами.

♑️ КОЗЕРОГИ, сьогодні той день, коли доведеться вислуховувати іншу сторону, намагатися зрозуміти її точку зору і пошукати компроміс. Саме в цей день по-іншому справи не виконаються.

♒️ ВОДОЛІЇ, сьогодні ви будете допомагати, вирішувати чиїсь проблеми. Так, в матеріальному плані ви не матимете жодного зиску, але моральне задоволення та людська вдячність - теж непогано.

♓️ РИБИ, вам хочеться розкоші, і ви йдете купувати дорогі речі. Обережніше у витратах, а то не тільки всі накопичення спустошите, але й у борги влізете.