5 жовтня
Завантажити ще

YouTube заблокував два німецьких канали Russia Today, в МЗС РФ загрожують величезними штрафами

YouTube заблокував два німецьких канали Russia Today, в МЗС РФ загрожують величезними штрафами
Фото: Jürg Vollmer / Maiakinfo / ru.wikipedia.org

Про заблоковані канали Russia Today німецькою мовою стало відомо пізно ввечері 28-го вересня. За даними адміністрації YouTube, пропагандистські канали видалені «через порушення правил про неправдиву інформацію про коронавірус", пише ORF.

- RT DE було оголошено попередження за завантаження контенту, що порушує наші правила щодо неправдивої інформації про COVID-19. Це призвело до припинення їх прав на публікацію відео. Під час призупинення прав власники каналу намагалися обійти обмеження, використовуючи інший канал; в результаті обидва канали були закриті за порушення умов використання YouTube ", - уточнили в Google.

У відповідь в МЗС Росії заявили, що вважають видалення каналів проявом цензури. А також що проекти медіахолдингу піддалися акту "безпрецедентної інформаційної агресії" "з боку відеохостингу YouTube.

За даними російського відомства, канали заборонені "при очевидному потуранні, а то й за наполяганням німецької сторони". У дипломатичному відомстві також наголосили на необхідності вжити відповідних заходів щодо німецьких ЗМІ в Росії.

Повідомляється, що Роскомнагляд направив до Google лист, в якому потрібно "в максимально короткі терміни зняти всі обмеження з каналів" RT DE "і" Der Fehlende Part "і відзначається, що" дії адміністрації YouTube розглядаються як акт цензури ".

У МЗС РФ також нагадали, що в разі ігнорування вимоги розблокувати канали YouTube загрожує штраф до мільйона рублів, при повторній відмові - до трьох мільйонів.

Раніше YouTube також заблокував показ каналів ZIk, 112 і NewsOne. Це зроблено відповідно до указу президента України про введення в дію санкцій відносно народного депутата Тараса Козака і трьох телеканалів, якими він офіційно володіє.

Новини по темі: youtube Санкції МЗС Росії ютуб