Завантажити ще

Українські полярники на станції "Академік Вернадський" підтримали Кліматичний марш

Українські полярники на станції
Фото: Фото: facebook.com/AntarcticCenter

Кліматичний марш, який відбудеться в Києві 26 вересня, підтримали українські полярники, що знаходяться на станції " Академік Вернадський ". Знімок опублікувала пресслужба Національного антарктичного наукового центру.

- Ми підтримуємо марш і закликаємо всіх піклуватися про нашу планету, - заявили в команді 26-ої експедиції.

Як відзначили в центрі, на фото полярники позують в літньому одязі, щоб привернути увагу суспільства до аномальних процесів, які відбуваються в екосистемах Антарктики.

- Наші полярники, які працюють на станції «Академік Вернадський», майже щодня спостерігають наслідки зміни клімату. Саме тому вони підтримали Кліматичний марш і закликали приєднатися до нього всіх небайдужих. Для фото вони вибрали літній одяг, щоб підкреслити аномальність тих процесів, які відбуваються в унікальних екосистемах Антарктики, і привернути увагу до цієї проблеми, - зазначено в повідомленні.

Кліматичний марш пройде традиційно в Києві 26 вересня. Акція проводиться з метою нагадати суспільству про одну з найбільших загроз для людства - зміну клімату та пов'язані з цим природні катаклізми. За останні 50 років середня температура в Антарктиді зросла на + 3 градуси, що призводить до значних змін в екосистемах регіону. В результаті тануть льодовики, змінюється хімічний склад Південного океану, Антарктида «зеленіє», деякі види тварин захоплюють нові, не властиві раніше для них території.