Завантажити ще

Справа МГЗ: слідство виявило "мертві душі" серед позивачів з організації "Стоп шлам"

Справа МГЗ: слідство виявило
Фото: "Новини-Н"

Поліція встановила вже більше 60 чоловік, які без їх відома були вказані як постраждалі в позові громадської організації "Стоп шлам", яка вимагає через суд 9,2 млрд грн від Миколаївського глиноземного заводу за надану їм моральну шкоду.

Про це заявив адвокат МГЗ Володимир Ващенко під час апеляційного розгляду справи, повідомляють на офіційній сторінці підприємства в фейсбуці.

Так, у вівторок, 21 вересня, в Миколаївському апеляційному суді відбулося друге засідання щодо оскарження рішення Заводського районного суду Миколаєва про стягнення з Миколаївського глиноземного заводу 9,2 млрд грн на користь громадської організації "Стоп шлам".

"Під час судового засідання адвокати МГЗ надали суду черговий доказ шахрайства з боку засновників" Стоп шлам ". Згідно з матеріалами кримінального провадження, встановлено вже понад 60 людей, які вказані як нібито постраждалі в позові громадської організації, але насправді ніколи не чули навіть про її існування і не мають ніякого відношення до її діяльності ", - зазначають на підприємстві.

За словами адвоката МГЗ Володимира Ващенко, для фабрикації справи в суді першої інстанції була використана підробка документів і заяв людей, які не були членами громадської організації і заперечують свою участь в ній.

Новини по темі: завод Новини Миколаєва