Завантажити ще

Блогерша з Новояворівська вибачилась за скандальне відео з собаками

Блогерша з Новояворівська вибачилась за скандальне відео з собаками
Фото: Кадр из видео Вероніки Довгонів.

Ліцеїстка з Новояворівська Львівської області Вероніка Довгонів попросила вибачення за відео на своїй сторінці в TikTok, яке облетіло міські паблік і ЗМІ. Дев'ятикласниця записала ролик з вікна будівлі на вулиці Тараса Шевченка в своєму місті, а тепер соромиться цього вчинку. Відео з вибаченнями з'явилося в телеграм-каналі Типовий Новояворівськ.

- Я, Довгонів Вероніка Ігорівна, виклала в TikTok відео, як зграя собак біжить. Я підписала його "пішли воювати за Україну". Чесно, мені дуже соромно, що я ганьблю нашу націю. Ганьблю в першу чергу моїх батьків, себе. Чесно, я не думала, що все так далеко зайде, що його поширять в паблік мого міста. Мені дуже соромно за те, що я зробила. Я хочу щиро попросити вибачення. Чесно, це більше не повториться. Я просто не знала, що так вийде, тому що відео пролежало тиждень, ніхто нічого не викладав. Воно було без лайків, не було популярним, і тут його побачили адміни цього пабліку. Я тоді взагалі забула про це відео. Чесно, мені дуже соромно зараз, тому що вчинила дуже погано, - заявила Вероніка.

У травні в скандал також потрапила дочка судді Печерського райсуду Києва Христини Константинової. У соцмережах дівчина підтримала російського виконавця Басту (Василя Вакуленко) і заявила, що "Крим вже не наш". Згодом дівчина попросила вибачення за свої слова про Крим. Анастасія Константинова заявила, що зганьбила імена членів своєї сім'ї.