Завантажити ще

Повний місяць у вересні 2021 - коли настане і що радять астрологи

Повний місяць у вересні 2021 - коли настане і що радять астрологи
Фото: НАШ

Повний місяць у перший місяць осені настане 21 вересня 2021 року в 2:56 за Києвом в знаку Риби. Про це в Інстаграм повідомила астролог Юлія Погорельченко.

- Повний місяць веде в світ мрій. Максимальний імпульс в це Повний місяць отримають люди творчих професій, той хто шукає натхнення або живе своїм внутрішнім відчуттям. Практичним людям буде складно впоратися з цією силою. Відмінний час для активації проектів, пов'язаних з творчістю, кіно, мистецтвом. Варто бути обережними з ліками і алкоголем - не зловживайте. Краще відмовитися від будь-яких планових заходів, пов'язаних з лікарнями, - радить астролог..

У будь-який Повний місяць астролог рекомендує:

  • будьте терпимі до близьких, емоції можуть зашкалювати;
  • відмінний період для прогулянок на свіжому повітрі, всю енергію викидати в активні ігри;
  • не варто планувати нічого важливого, є ризик зриву планів або кардинальної зміни;
  • не найкращий день для планових операцій.

- У період повного місяця енергія наповнює все живе, у нас з'являється більше сил, краще ростуть рослини, швидше відбуваються обмінні процеси. Це відмінний час для активних дій, для потужного ривка в здійсненні своїх завдань, - зауважує Погорельченко.

Повний місяць вересня 2021 дуже важливе, так як. воно відбувається напередодні осіннього рівнодення, яке відбудеться 22 вересня о 22:20. Для багатьох це стане переломним моментом, коли приходить усвідомлення - по-старому більше не можна. Оскільки емоції в повний місяць перевищують допустимі межі, вельми складно все досконально зважити і прийняти вдумливе рішення. У таких випадках і допомагає життєвий досвід і мудрість представників старшого покоління. Енергія повного Місяця допомагає втілити наші проекти в життя.

Повний місяць у вересні 2021: що можна і потрібно робити

У період вересневого повного місяця сприятливими будуть нові починання. Якщо ви обмірковували який-небудь проект, саме час почати втілювати свої ідеї в життя. Дана фаза Місяця благоволить пошуку прихованих талантів. Ваші потенціал розкривається, і може проявитися з несподіваного боку. Всі питання, які вимагають незвичайного підходу, можна вирішувати в цей день. Щоб розкласти свої думки і почуття по поличках цю місячну добу необхідно провести на самоті. Медитація або довгі прогулянки - стануть відмінним способом підзарядитися життєвою енергією.

Що не можна робити в повний місяць

  • викидати особисті речі - це може забрати спокій;
  • проводити хірургічні операції - підвищується ризик розвитку сильної кровотечі;
  • брати і давати в борг;
  • лаятися, приймати серйозні рішення, стосовно особистого життя;
  • змінювати місце роботи:
  • Відкладіть важливі зустрічі і побачення з коханими. У спілкуванні з малознайомими людьми важливо зберігати дистанцію.

Раніше повідомлялося, що 22 вересня відбудеться осіннє рівнодення 2021, і цю дату теж потрібно приділити особливу увагу, тому що це - день сили.

ДОВІДКА

Повний місяць - фаза Місяця, коли вона знаходиться в протистоянні з Сонцем, і до Землі звернена освітлене її півкуля. Місяць при цьому нагадує правильний яскраво освітлений диск. Момент повного місяця є піком зростання Місяця. Може здатися, що вона значно зросла в розмірах. Насправді ж нічне світило в цей час розташоване в протилежному від Сонця напрямку, тому на нього потрапляє найбільше сонячного світла.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Календар затемнень-2021 : скільки їх буде і що говорять астрологи