Завантажити ще

До чого сниться черепаха: тлумачення з різних сонників

До чого сниться черепаха: тлумачення з різних сонників
Фото: facebook.com/parquegalapagos

Зміст

До чого сниться черепаха по соннику Ванги

Провісниця вважала, що черепаха уві сні обіцяє гармонію в сім'ї. А також стверджувала, що оскільки черепаха – створення неквапливе, отже, сплячому не варто чекати, що його питання активно вирішуватимуться. І радила набратися терпіння. Особливо якщо черепаха перевернеться - це пророкує катастрофу всіх планів.

Якщо уві сні черепаха спокійна та нікуди не рухається – до довгого, щасливого життя. Якщо ж вона розмістилася на березі водоймища – можливі проблеми особистого характеру.

Якщо уві сні вдалося поговорити з черепахою або нагодувати її - до зустрічі в реальному житті з досвідченою людиною, чия мудрість допоможе знайти вихід зі складної і безнадійної ситуації.

Тлумачення снів про черепаху по Фрейду

На думку психолога, тлумачення снів про черепаху пов'язане зі статтю сплячого. Так, для чоловіків рептилія є відображенням переживань щодо ерекції. При цьому Фрейд радить заспокоїтися і не будувати із себе героя-коханця і не ідеалізувати себе в ліжку. Жінкам, впевнений психолог, черепаха обіцяє "привіт" з минулого, наприклад, зустріч з другом дитинства.
Велика кількість черепах уві сні є, впевнений Фрейд, ознакою закомплексованості та невпевненості у власній сексуальності. На його думку, людина, якій постійно сняться черепахи, намагається самоствердитись частою зміною партнерів.

Черепаха: сонник Цвєткова

Астролог вважає, що черепаха уві сні – дуже поганий знак. Вона є провісником чорної смуги у житті та проблем у справах. Особливо погано все буде, якщо черепаха, що приснилася, лежить на спині.

Ісламський сонник: черепаха

Черепаха уві сні обіцяє сплячому довге і заможне життя. Якщо ж людині сниться, що вона їсть черепаше м'ясо, то в реальному житті на нього чекає накопичення знань чи грошей.

Черепаха з сонника Юрія Лонго

Черепаха є символом повільності, а значить, її поява в сновидінні говорить про те, що сплячий не дуже добре володіє ситуацією, що склалася в житті. Можливо, загальмованість та нерішучість пояснюються серйозними причинами, але в майбутньому сплячому доведеться забути про них та діяти оперативно та швидко.

Спіймати черепаху - до майбутньої "битви" у житті з ворогом, який відстає від сплячого за всіма показниками. Перемога у сутичці буде за сплячим.

Черепаха в інтимному соннику

Якщо сплячий уві сні катається на морській черепахі, то реальному житті він відчуває занепокоєння. Сон застерігає: треба навчитися дивитися на світ більш оптимістично.

Якщо уві сні черепаха не хотіла виходити зі свого панцира, отже, сплячий звик звинувачувати у всіх своїх проблемах будь-кого, тільки не себе. Що псує стосунки з оточуючими його людьми.

Сон може трактуватися як наявність проблем з ерекцією у чоловіків. Якщо сплячий спостерігає за черепахою, що повзуть - чекати йому хвороби, причиною якої може стати занадто запальний характер.

Черепаха: Сонник Міллера

Якщо людині наснилася черепаха, то в житті на нього чекає сюрприз, який принесе радість і зміцнить дух, що позитивно позначиться на роботі сплячого. Однак, оскільки черепаха є повільною твариною, її поява уві сні говорить про те, що у справах може початися застій, якщо сплячий не проявить активності. Водяна черепаха навпаки – попереджає сплячого про те, що йому потрібно набратися терпіння.

Гуляти уві сні з черепахою – до довгого та щасливого життя. Годувати її - людина, яку підтримує сплячий, насправді утриманець і допомога йому не потрібна. Є уві сні черепаховий суп – до сумнівних розваг.

Тлумачення снів про черепаху по соннику Ностардамуса

Провісник пропонував після пробудження точно згадати, що саме людина робила з черепахою уві сні. Купити її – до сумнівного знайомства, спіймати – до участі у жалобних заходах. Годувати черепаху - до розчарування в найближчій людині. Зварити з неї суп – стати свідком неприємних подій.

Якщо сплячий уві сні вбив черепаху, то в реальному житті на нього чекає низка серйозних випробувань. Спостерігати, як черепаху вбиває хтось інший – до розлуки із близькою людиною. Таке значення має сон, у якому черепаха намагається спливти чи втекти.

Якщо черепаха намагається випередити інших тварин – сплячий відчуває, що він не вистачає власних сил для перемоги над конкурентами.

Езотеричний сонник: черепаха

Езотерики вважають, що черепахи є важливим і загадковим символом, що обіцяє сплячому довге життя, міцне здоров'я, плодючість, винагороду та багатство. При цьому вони зазначають, що для отримання всього цього та успішного завершення справ людині потрібно буде виявити терпіння, витривалість та стабільність.

Якщо уві сні черепаха здійснила задумане – доповзла до води, відклала яйця чи щось подібне – то у реальному житті плани сплячого також будуть реалізовані.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Сни можуть бачити лише розумні люди

Новини по темі: сни тлумачення снів