Завантажити ще

У Колумбії розбився літак із більш ніж сотнею військових на борту

У Колумбії розбився літак із більш ніж сотнею військових на борту
Фото: скріншот

Увечері в понеділок, 23 березня, у Колумбії розбився військово-транспортний літак із 110 військовими на борту. Під час зльоту з аеродрому міста Пуерто-Легісамо зазнав аварії літак Hercules C-130. Про це повідомив міністр оборони Колумбії Педро Санчес на платформі X.

Точна кількість жертв встановлюється. Попередньо на борту було 125 осіб, більшість військових. Відомо, що літак Hercules ВПС Колумбії, на борту якого знаходилися десятки солдатів, зазнав аварії через кілька хвилин після зльоту з аеропорту Пуерто-Легуїсамо в департаменті Путумайо (південна частина Колумбії) 23 березня.

Глава Міністерства оборони додав, що військові частини вже перебувають на місці аварії та що активовано протоколи надання допомоги постраждалим та їхнім сім'ям, а також проводиться відповідне розслідування для з'ясування причин аварії. Місцеві ЗМІ запевняють, що 48 людей змогли вижити при авіакатамтрофі, деякі з них у тяжкому стані. Проте, офіційних заяв із цього приводу поки що немає.

Новини по темі: Колумбія авіакатастрофа