Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Києві затримали водія, який віз дев'ять плямистих оленів, один із них помер

У Києві затримали водія, який віз дев'ять плямистих оленів, один із них помер
Фото: kyiv.npu.gov.ua

У Києві затримали парубка, який перевозив у кузові Renault дев'ять плямистих оленів, а один з них помер у дорозі. Про це повідомили Національна поліція Києва, Київська міська прокуратура та Київський зоопарк.

Червоний мікроавтобус зупинили увечері 3 квітня на блокпості на в'їзді до столиці. 22-річний водій з Рівненської області заявив, що перевозив оленів із Сумщини на ферму в Київській області на замовлення знайомого підприємця. Проте жодних документів на тварин та право їхнього транспортування чоловік не мав. Водія затримали для з'ясування обставин, йому можуть повідомити про підозру в жорстокому поводженні з тваринами. Це карається позбавленням волі на строк до трьох років.

Оленів передали на тимчасове утримання до Київського зоопарку. Там заявили, що олені стали черговими жертвами контрабандистів. У тварин зафіксували численні травми, забої та переломи. Олені були дуже виснажені та у стані надзвичайного стресу.

- Тварин перевозили у необлаштованому металевому фургончику як багаж. Наразі наші ветеринари цілодобово роблять усе можливе, аби зберегти життя хоча б частині групи. І найближчі дві доби будуть критичними та вирішальними. Фізично і психологічно травмовані тварини відмовляються від їжі та навіть води, - розповіли у зоопарку.

Фото: zoo.kyiv.ua

Фото: zoo.kyiv.ua