Завантажити ще

Рятувальники спростували екологічну катастрофу на ракетному заводі "Південмаш"

Рятувальники спростували екологічну катастрофу на ракетному заводі
Фото: facebook.com/yuzhmash

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій (ДСНС) спростували інформацію видання «Наше місто» від 8 жовтня, в якій повідомили про екологічну катастрофу на території державного підприємства «Південмаш» у Дніпрі через витік рідкого ракетного палива (гептилу).

- Зазначена інформація з посиланням на видання «Наше місто» була поширена різними українськими інтернет-ресурсами (TOP-News Україна, "Новини Дніпра" та інші), а також окремими російськими інтернет-виданнями. Головним управлінням ДСНС в Дніпропетровській області 8 жовтня 2021 з виїздом на місце у взаємодії з адміністрацією підприємства перевірені місця зберігання ракетного палива, витоку не зафіксовано, - відзначили рятувальники.

У ДСНС підкреслили, що загрози виникнення надзвичайної ситуації не існує. Інформація про розгерметизацію однієї з ємностей з ракетним паливом не підтвердилася. Тому в цей же день видання «Наше місто» публікацію виправило.

Провідний спеціаліст дніпровського підприємства Олексій Василенко опублікував у фейсбуці 8 жовтня нібито лист генерального директора "Південмашу" Сергія Войта Міністерству стратегічних галузей промисловості України та Державному космічному агентству України про те, що є ризик витоку гептилу.