Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
16 квiтня
Завантажити ще

РФ намагається дискредитувати процес будівництва фортифікацій ЗСУ, щоб посіяти страх, - ЦПД

РФ намагається дискредитувати процес будівництва фортифікацій ЗСУ, щоб посіяти страх, - ЦПД

Російські пропагандисти в рамках кампанії пропаганди страху намагаються дискредитувати процес будівництва фортифікацій в Україні. Таким чином вони розраховують посіяти панічні настрої у прифронтових областях, попереджає Центр протидії дезінформації.

– Основний меседж, який вкладають ворожі ресурси у свої публікації про будівництво українських фортифікацій, - що Україна нібито не здатна не те щоб вийти на кордони 1991 року, але й захистити підконтрольні їй території. Паралельно з цим ворожі пропагандисти розповсюджують фейки про тотальну нестачу піхоти та зброї у ЗСУ та лякають новим наступом, якому українцям начебто нічого протиставити. Це наративна частина кампанії "пропаганди страху" заради створення передумов для вигідних РФ переговорів, на яких вони наполягають, - наголосив керівник ЦПД лейтенант Андрій Коваленко.

У ЦПД зазначають, що попри заяви окупантів та їхніх пропагандистів Україні вдалося стабілізувати ситуацію на фронті. При цьому фортифікації у прифронтових регіонах будуються ударними темпами.