Завантажити ще

Генштаб: Окупанти наступають в напрямку Новолуганське – Кодема. Бої тривають

Генштаб: Окупанти наступають в напрямку Новолуганське – Кодема. Бої тривають
Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Розпочалась 162-га доба з моменту повномасштабного вторгнення Росії в Україну.  На цей момент в частинах сил спеціальних операцій збройних сил Білорусі відзначено проведення перевірки бойової готовності, повідомили у Генштабі ЗСУ.

На Волинському та Поліському напрямках підрозділи збройних сил Білорусі виконують завдання з посилення охорони ділянки білорусько-українського кордону в Брестській та Гомельській областях.

На Сіверському напрямку ворог обстріляв із ствольної артилерії райони Медведівки Чернігівської області та Краснопілля і Миропілля Сумської області.

На Харківському напрямку противник обстріляв із танків, ствольної та реактивної артилерії райони Харкова, Лебʼяжого, Борщового, Дементіївки, Коробочкино, Великих Проходів, Руських Тишок, Старого Салтова, Прудянки, Питомника, Цупівки. Здійснив спробу наступу у напрямку Байрак – Гусарівка, бої тривають.

На Слов’янському напрямку зафіксовані обстріли неподалік Богородичного, Дібрівного, Мазанівки, Карнаухівки, Чепіля та Гусарівки. Окупанти намагалися просунутися у напрямку Довгеньке – Богородичне. Отримали відсіч та відійшли.

На Краматорському напрямку ворог стріляв біля Сіверська, Миколаївки, Стародубівки, Спірного, Кривої Луки, Верхньокам’янського, Григорівки, Серебрянки, Райгородка та Калеників. Завдав авіаудару неподалік Спірного. Наступав у напрямку Яремівка – Долина. Успіху не мав, відійшов.

На Бахмутському напрямку противник задіяв ствольну та реактивну артилерію в районах Яковлівки, Травневого, Кодеми, Покровського, Роздолівки, Курдюмівки, Зайцево, Бахмута та Соледару. Завдав авіаударів поблизу Яковлівки, Соледара та Кодеми.

Окупанти намагалися покращити тактичне положення на напрямках Стряпівка – Соледар, Доломітне – Травневе, Відродження – Вершина, Покровське – Бахмут, Василівка – Яковлівка, Семигірʼя – Вершина. На всіх вказаних напрямках ворог успіху не мав та відійшов. Веде наступ в напрямку Новолуганське – Кодема, бої тривають.

На Авдіївському напрямку противник обстріляв райони Пісків, Пречистівки, Шевченко, Володимирівки, Невельського, Нетайлового та Красногорівки. Штурмував в напрямках Лозове – Піски та Веселе – Піски. Успіху не мав, відійшов.

На Новопавлівському та Запорізькому напрямках зафіксовано обстріли із артилерії та танків біля Залізничного, Варварівки, Мар’їнки, Гуляйполя, Новосілки, Гуляйпільського і Темирівки. Ворог завдав авіаудару неподалік Новополя. Тривають бої в напрямку Олександрівка – Мар’їнка.

На Південнобузькому напрямку противник здійснював обстріли із танків, ствольної та реактивної артилерії в районах Миколаєва, Прибузького та ще 25 населених пунктів. Ворог продовжує ведення повітряної розвідки БпЛА.

В акваторії Чорного та Азовського морів в готовності до застосування високоточної зброї перебувають два носії крилатих ракет морського базування.

- Російські окупанти зазнають втрат, деморалізовані та вишукують будь-яку можливість отримати легке поранення. Аби потрапити назад, на територію рф, вдаються до самоскалічень та різноманітних симуляцій поганого здоров’я, - наголосили у Генштабі.

Українська авіація продовжує патрулювання повітряного простору України, а ударна - небезуспішно надає вогневу підтримку підрозділам у визначених операційних районах.