Завантажити ще

Під час перестрілки в Дагестані вбито 15 поліцейських та декілька цивільних

Під час перестрілки в Дагестані вбито 15 поліцейських та декілька цивільних
Фото: кадр з t.me/pdmnews

Внаслідок стрілянини у російській республіці Дагестан загинули понад 15 поліцейських та декілька цивільних. Ліквідовано шість бойовиків, повідомив у своєму відеозверненні очільник Дагестану Сергій Меліков.

За словами російського чиновника, серед вбитих цивільних священик отець Микола, який понад 40 років працював у місті Дербент у православному храмі.  

Паблики також повідомляють про 13 поранених поліцейських. Офіційно кількість поранених не називається. Паралельно російський антитерор-центр повідомляє про п'ять вбитих бойовиків - двох у Дербенті та трьох у Махачкалі. Наголошується, що йде пошук інших осередків терористів. В соцмережах час від часу з’являються кадри нічної зачистки у Дагестані.

Станом на ранок режим КТО (контртерорестичної операції), що оголошувався в республіці, відмінено. Підпалену у Дербенті синагогу загасили вночі. 

  • 23 червня в Дагестані невідомі чоловіки влаштували стрілянину, відкривши вогонь з автоматів по синагозі в Махачкалі, а потім вступивши в перестрілку з поліцейськими.  Внаслідок перестрілки було знищено ряд бойовиків. За даними російських пабліків, серед них - двоє синів та племінник голови одного з районів Дагестану Омарова. Наразі його затримано, а разом виключено з "Єдиної Росії". 
  • 29 жовтня 2023 року в столиці Дагестану Махачкалі натовп чоловіків увірвався до будівлі аеропорту в пошуках євреїв. Україна спростувала причетність до погромів у Дагестані, зазначивши, що це є наслідок антисемітизму в Росії.