Завантажити ще

Половина Харкова тимчасово залишилася без світла після удару авіабомбами

Половина Харкова тимчасово залишилася без світла після удару авіабомбами
Фото: t.me/DSNS_Kharkiv

Половина Харкова була знеструмлена внаслідок удару Росії керованими авіабомбами вдень у неділю. Про це повідомили президент Володимир Зеленський та міський голова Ігор Терехов. Станом на вечір світло відновили.

- Частина Харкова зараз знеструмлена, зупинилося метро, - написав президент у своєму фейсбуці.

Зеленський додав, що отримав усі доповіді. Голова Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що загинув 73-річний чоловік. Постраждали 11 людей, зокрема двоє підлітків 15 та 16 років.

У Шевченківському районі пошкоджено школу, де перебувала жінка — вона дістала травми легкого ступеня. У багатоквартирних будинках поряд повибивало вікна. У Холодногірському районі зафіксували влучання в приватний сектор — два будинки зруйновано. Також «прильот» був в Київському районі у промислову зону.

Харківська обласна прокуратура повідомила, що попередньо, на цей раз ворог застосував КАБ-250 з УМПК (керована авіаційна бомба з уніфікованим модулем планування та корекції) з н.п. Октябрський Бєлгородської області.

  • 22 червня Росія атакувала Харків, використавши новітні боєприпаси УМПБ Д-30. Понад 50 людей отримали поранення та троє загинули.
  • 20 червня Guardian написав, що перші F-16 захищатимуть Харків від КАБів.