13 липня
Завантажити ще

У Кривому Розі відбулося знеструмлення заводу Арселор - місто оповите стовпом диму

У Кривому Розі відбулося знеструмлення заводу Арселор - місто оповите стовпом диму
Фото: svoi.kr.ua

Жителі Кривого Рогу публікують у соціальних мережах відеоролики з металургійного заводу Аселор, над яким поширюється густий стовп диму. Представники підприємства повідомили у коментарі "Свої", що сталося раптове відключення низки виробничих потужностей від зовнішньої енергосистеми.

- Близько 5:00 відбулося раптове відключення низки виробничих потужностей від зовнішньої енергосистеми. Виробники змушені були зробити низку кризових технологічних процесів для збереження виробничого обладнання, зокрема обладнання коксохімічного виробництва та забезпечення безпеки працівників. Візуальні ефекти, на жаль, були у місті, – йдеться
у заяві.

У компанії запевнили, що ситуація є повністю контрольованою. Наразі енергопостачання на заводі відновлено. Моніторинг якості оцінки повітря показує, що шкідливих речовин у ньому немає.

  • 10 червня у Польщі прогримів потужний вибух на заводі компанії Mesko у місті Скаржисько-Кам'яна Свентокшиського воєводства, де виробляли ракетне паливо. В результаті один робітник загинув, другий поранений.
  • 8 квітня міська рада Звягеля порадила не виходити на вулицю і повідомила про дистанційне навчання школярів через загрозу забруднення повітря через попадання в об'єкт критичної інфраструктури.
  • 1 квітня у Києві було зафіксовано високий рівень забруднення повітря дрібнодисперсним пилом. У зв'язку з цим рекомендувалося тимчасово обмежити перебування на вулиці та не провітрювати приміщення.
Новини по темі: Новини Кривий Ріг завод