Завантажити ще

Поліція повідомила про підозру двох іноземців, які стріляли в журналіста Садикова

Поліція повідомила про підозру двох іноземців, які стріляли в журналіста Садикова

Київські правоохоронці оголосили про підозру двох іноземців, які стріляли в казахського опозиціонера Айдоса Садикова. Пошуки нападників все ще тривають. Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції.

- Виконавцям замаху на вбивство казахського журналіста оголошено підозри, фігуранти у міжнародному розшуку, - йдеться у повідомленні.

Під час розслідування поліціянти встановили особи нападників. У замаху на журналіста підозрюють двох іноземців віком 33 та 36 років. Обом слідчі оголосили про підозру за ч. 2 ст. 15 "Замах на кримінальний злочин" та п. п. 11, 12 ч. 2 ст. 115 "Умисне вбивство" Кримінального кодексу.

Імена підозрюваних у поліції не розкривають, але дружина постраждалого Наталія Садикова раніше заявила, що в її чоловіка стріляли двоє громадян Казахстану. За її словами, один із нападників виявився співробітником обласного департаменту внутрішніх справ Казахстану.

  • 18 червня у Шевченківському районі Києва стріляли в казахського опозиціонера Айдоса Садикова. Журналіст перебуває в лікарні у тяжкому стані. Поліція порушила справу за двома статтями Кримінального кодексу, але нападника ще не знайшла.
  • 19 червня дружина пораненого журналіста Наталія Садикова заявила, що замах пов'язаний виключно з професійною діяльністю її чоловіка, який неодноразово критикував владу Казахстану. Жінка впевнена, що замовник цього замаху – президент Казахстану Токаєв.
  • 20 червня президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв відреагував на стрілянину в Києві, в якій постраждав журналіст Айдос Садиков. Він доручив казахським силовикам та дипломатам надіслати запит українській стороні та у разі потреби приєднатися до розслідування.
Новини по темі: замах