17 липня
Завантажити ще

В Ужгороді депутат за хабар допомагав бажаючим отримати відстрочку від мобілізації

В Ужгороді депутат за хабар допомагав бажаючим отримати відстрочку від мобілізації
Фото: gp.gov.ua

В Ужгороді 20 червня правоохоронці викрили на злочинній діяльності депутата Ужгородської міської ради, який також є посадовцем департаменту соціальної політики. Про це повідомили у Національній поліціїСБУОфісі генпрокурора.

Правоохоронці не називають ім'я викритого депутата, але, за даними джерела "Української правди", це Мирослав Горват. 

За даними правоохоронців, під час оперативних заходів було встановлено, що чиновник пропонував місцевим мешканцям за хабар пришвидшити отримання довідки про догляд за родичами з інвалідністю. Такі документи для громадян були підставою для відстрочки від мобілізації.

Депутата затримали під час отримання хабаря 1000 доларів США. Наразі він знаходиться у ізоляторі тимчасового отримання. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

  • 20 червня стало відомо, що останнім часом кількість спроб перетину державного кордону із підробленими документами на контрольно-пропускних пунктах дещо знизилася. Наразі прикордонники виявляють близько 5 підробок на день, тоді як раніше це число доходило до 10. 
  • 20 червня прикордонники затримали у потязі Київ – Ужгород чоловіка, який збирався незаконно виїхати за кордон, перевдягнувшись у жіночий одяг.