Завантажити ще

У Запоріжжі під час футбольного матчу між патрульними та студентами сталася бійка

У Запоріжжі сталася масова бійка під час футбольного матчу між командами патрульної поліції області та студентами Хортицької національної академії. За її підсумками двоє людей опинилися в лікарні. Про це повідомив “Інформатор”.

На кадрах можна побачити, як футболіст у жовтій формі, втративши м'яча, у відчаї копає по нозі суперника. Але отримує здачу. До розбишак збігаються футболісти двох команд і суддя та рознімають їх. Але пристрасті вирують й бійка продовжується вже за межами футбольного поля.

За словами очевидців, батько одного з ображених футболістів вибіг на поле, щоб захистити 16-річного сина. Проте дісталося і йому, і нащадку. Цих двох чоловіків відвезли до лікарні для надання допомоги. Свідки кажуть, що патрульний поліцейський першим ударив  підлітка, а потім і його батька, усі обставини з'ясовуються.

У патрульній поліції Запорізької області відреагували на конфлікт. Повідомляють, що розпочали службове розслідування і встановлюють, що насправді трапилось. Більше інформації у поліції пообіцяли повідомити згодом.