13 липня
Завантажити ще

Конфлікт між співробітниками швидкої та ТЦК в Одесі вичерпано, - Центр екстреної меддопомоги

Конфлікт між співробітниками швидкої та ТЦК в Одесі вичерпано, - Центр екстреної меддопомоги
Фото: youtube.com/Думская Нет

Конфлікт між представниками ТЦК та медиками швидкої допомоги в Одесі, який переріс у бійку, вичерпано. Про це 12 червня заявили у Центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Одеської області.

- З приводу інциденту, який стався вчора між співробітниками Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф і ТЦК: конфлікт вичерпано. Остаточний вердикт нададуть правоохоронні органи, - йдеться у заяві, оприлюдненій у фейсбуці центру.

Також у центрі прокоментували питання бронювання, яке хвилює медиків в Одесі та яке могло стати однією з причин конфлікту.

- Щодо бронювання медиків - нині відповідно до встановленого порядку проводяться відповідні лікарські огляди, оновлюються обліково-військові дані, формуються та подаються додаткові списки військовозобов'язаних на їхнє бронювання. Найближчим часом питання буде вирішено. Всі бригади швидкої допомоги працюють у штатному режимі, - запевнили у регіональному Центрі екстреної медичної допомоги.

  • Бійка біля ТЦК у Київському районі Одеси сталася 11 червня. За версією медиків, вони прибули на виклик чоловіка, якого доставили до військкомату військовослужбовці. Однак їх самих кілька годин тримали у ТЦК. За інформацією місцевих ЗМІ, додатковою причиною бійки могло стати те, що одеських медиків не бронюють від мобілізації.
  • Військова прокуратура відкрила справу щодо хуліганства, а омбудсман Дмитро Лубінець закликав представників ТЦК дотримуватися Конституції та закону.