13 липня
Завантажити ще

У вбивстві 9-річної українки в Німеччині підозрюють громадян України та Молдови

У вбивстві 9-річної українки в Німеччині підозрюють громадян України та Молдови

У вбивстві 9-річної дівчинки з України в Німеччині підозрюють уродженців України та Молдови. Один із них - колишній коханець матері. Про це пише німецьке видання BILD.

Німецькі правоохоронці розслідують вбивство 9-річної українки Валерії. Серед підозрюваних - двоє чоловіків, громадяни Молдови та України. За даними слідства, уродженець Молдови Андрій -  колишній хлопець 33-річної матері Валерії. Він мешкає у Празі, але чеські слідчі не можуть його знайти. Зранку в день убивства він писав колишній коханій і вимагав зателефонувати. За інформацією BILD, він був у Дебельні того дня.

Другий підозрюваний - 50-річний біженець з України, колишній моряк Геннадій Л. Він був сусідом родини дівчинки. Незадовго до загибелі Валерія повідомляла, що її переслідував дорослий чоловік. Геннадій хотів стосунків із матір'ю дівчинки, але дістав відкоша. Після цього  він пообіцяв «зруйнувати їй життя». Поліція ФРН не може знайти і його.

  • У середу, 12 червня, в лісі поблизу міста Дебельн у Саксонії знайшли тіло 9-річної Валерії. Вона зникла 3 червня по дорозі до школи. До 2022 року дівчинка жила в Україні. Потім вона разом із мамою, сестрою та бабусею через війну переїхала до Німеччини. Батько дівчинки служить у ЗСУ. Розставання призвело до розлучення батьків. Наразі поліція взяла квартири мами та бабусі під охорону.
  • 12 червня поліція та прокуратура Саксонії підтвердили, що тіло дитини, знайдене у лісі, належить дев'ятирічній українці Валерії, яка зникла. 

 

Новини по темі: Вбивство дитина Німеччина