Завантажити ще

На фронті під час ротації загинула парамедикиня «Госпітальєрів» Ірина Цибух

На фронті під час ротації загинула парамедикиня «Госпітальєрів» Ірина Цибух
Фото: facebook.com/hospitallers

На фронті загинула медик добровольчого батальйону "Госпітальєри" та журналістка "Суспільного" 25-річна Ірина Цибух із позивним "Чека". Як повідомляє на своїй сторінці в фейсбуці Медичний добровольчий батальйон "Госпітальєри", це сталось 29 травня.

- Вчора під час ротації на Харківському напрямку не стало нашої Чеки - Госпітальєрки Ірини Цибух. За кілька днів до свого Дня народження. 01.06.1998 - 29.05.2024. У нас немає слів. Ніхто досі не вірить в те, що сталося, - йдеться у повідомлені.

Їздила на Донбас як військова парамедикиня з 2015 року. У складі батальйону Ірина забезпечувала евакуацію поранених бійців із найгарячіших місць і надавала домедичну допомогу. До повномасштабного вторгнення була менеджеркою реформи "Суспільного", реалізовувала освітні проєкти у віддалених селах Донеччини й Луганщини. У лютому 2022 року Цибух знову долучилася до "Госпітальєрів" як старша екіпажу. 

  • 12 травня у боях із російськими загарбниками у Харківській області загинув активіст та директор Менського краєзнавчого музею Віталій Крутий. 
  • 3 травня стало відомо про те, що у боях на Авдіївському напрямку загинув активіст із Покровська Дмитро Лисенко.