Завантажити ще

До поліції звернулось подружжя, яке дивом вижило під час удару по гіпермаркету в Харкові

До поліції звернулось подружжя, яке дивом вижило під час удару по гіпермаркету в Харкові
Фото: t.me/police_kh_region/28157

Поліція продовжує встановлювати відвідувачів і працівників гіпермаркету "Епіцентр", які ймовірно могли бути у закладі під час ворожого авіаудару 25 травня. До правоохоронців звернулася подружня пара, яка у момент вибуху була в гіпермаркеті, але їм вдалося вчасно вийти. Попросили, щоб їх не шукали - вони живі і здорові, повідомили у Національній поліції.

Як розповіли у поліції, 27 травня до слідчих прийшла подружня пара. Вони розповіли, що 25 травня близько 16:00 були в магазині у відділі "Сад, город". У момент вибуху подружжя нічого не почуло, весь товар залишився на своїх місцях, але звідусіль на них посипалося скло. Охоронець, який був з ними у відділі, відчинив двері на вулицю, і подружжя змогло швидко вийти з торговельного приміщення. 67-річний чоловік залишився не ушкодженим, а у його 66-річної дружини порізи на щоці та ногах. До лікарні звертатися не стали. Вважають, що в цій ситуації – це щастя, що залишилися живими.

До штабу поліції прийшли спеціально, повідомити, щоб їх не шукали. Вони живі та здорові.

25 травня військові РФ завдали удари двома керованими авіабомбами УМПБ Д-30 по будівельному гіпермаркету Харкова. Загинули 17 людей, 49 отримали поранення. Двоє людей вважаються зниклими безвісти. Пошукові роботи на місці згарища тривають.

  • 25 травня Росія вдарила по гіпермаркету "Епіцентр" у Харкові двома авіаційними снарядами. Пожежа тривала 16 годин. На момент авіаудару в будівлі перебувало близько двохсот людей. Підтверджена загибель 17 осіб, розбір завалів триває.
  • Станом на 15:00 28 травня рятувальники розчистили 10 800 м² площі гіпермаркету. Це майже 80% від загальної площі будівлі. Аварійно-пошукові роботи тривають, від ДСНС залучено 178 людей та 17 одиниць техніки.