Завантажити ще

У тимчасово окупованому Луганську пролунали вибухи в районі аеродрому

У тимчасово окупованому Луганську пролунали вибухи в районі аеродрому
Фото: t.me/astrapress

Ввечері 27 травня та зранку 28 у  тимчасово окупованому Луганську пролунали вибухи в районі військового аеродрому. Після них над містом виникло зарево від пожежі, повідомляють місцеві пабліки, видання ASTRA та так званий глава «ЛНР» Леонід Пасічник.

За словами Пасічника, по місту був завданий удар касетними боєприпасами, через це виникла пожежа. На місце виїхали співробітники МНС, правоохоронних органів та медики. Він заявив, що даних про руйнування та постраждалих наразі немає.

У місцевих пабліках наголошується, що вибухи пролунали біля інфраструктурних об'єктів колишнього військового авіаційного училища штурманів та авіаційного ремонтного заводу, зокрема, на території аеродрому поряд із Музеєм авіації. Даних про те, що наразі уражено, немає. При цьому в соцмережах розповсюджується відео, на якому зафільмована пожежа на великій площі.

  • 8 травня в  окупованому Луганську горіла нафтобаза. Так званий “глава ЛНР” Леонід Пасічник заявив, що по нафтобазі завдали удару американськими ракетами ATACMS. 
  • У квітні Сили оборони Збройних сил України успішно завдали удару по пункту управління угруповання військ "Центр" окупаційних сил в Луганську.  
Новини по темі: ЛНР Область Луганська