Завантажити ще

Під Києвом спалахнула пожежа у лісовому масиві

Під Києвом спалахнула пожежа у лісовому масиві
Фото: facebook.com/DSNSKyiv

У районі Вишгорода Київської області вже кілька годин поширюється пожежа у лісовому масиві. Територія огорнута великим стовпом диму. Відео опублікували низку місцевих Телеграм-каналів.

– За Вишгородом серйозна пожежа. Повідомляють, що палає ліс та трава. Причини поки що невідомі, - йдеться в повідомленнях.

У соцмережах пишуть, що йдеться про пожежу у селі Нові Петрівці, у бік Вишгороду під Києвом. Поки що невідомо про причину займання, але киян закликають закривати вікна, оскільки дим спостерігається й у деяких районах столиці.

У пресслужбі ДСНС у Києві підтвердили, що спалах відбувся на території лісу. У відомстві зазначили, що для допомоги у гасінні вогню на Київщину направлено рятувальників столиці.

- Погодні умови сприяють високій ймовірності виникнення та поширення пожеж в екосистемах. Тому закликаємо утриматися від розведення багать на відкритій місцевості, - йдеться у повідомленні.

  • На Миколаївщині спалахнули одразу дві масштабні пожежі на відкритих територіях у селах Лупарево та Новоруське Миколаївського району. Там горіли суха трава та чагарники. Орієнтовна площа вогню на момент прибуття пожежних становила сім та п'ять гектарів.
  • У Кропивницькому на підприємстві з виробництва лакофарбової продукції виникла пожежа, загинув чоловік. Тоді фахівці обласного центру контролю та профілактики хвороб розпочали дослідження якості повітря. За попереднім визначенням це надзвичайна подія техногенного характеру.