17 червня
Завантажити ще

Внаслідок авіаудару по Харкову постраждали дві жінки, є пошкодження у Центральному парку

Внаслідок авіаудару по Харкову постраждали дві жінки, є пошкодження у Центральному парку
Фото: t.me/UkrzalInfo

Росія завдала два авіаудари по середмістю Харкова вдень у неділю, постраждали дві жінки. Про це повідомила Харківська обласна прокуратура.

- 41-річна потерпіла зазнала гостру реакцію на стрес, у 27-річної мешканки акубаротравма (контузія), - сказано у телеграм-каналі відомства.

За даними слідства, 19 травня орієнтовно о 15:10 окупанти завдали авіаудари по Харкову. У Київському районі пошкоджено територію місцевого кладовища. У Шевченківському районі зафіксовано влучання по Центральному парку. Пошкоджено будівлі кінотеатру, ресторану та автомобілі. Попередньо, війська РФ вдарили по Харкову двома УМПБ Д-30 - уніфікованими міжвидовими плануючими боєприпасами калібру 30 см.

Укрзалізниця повідомила, що постраждала дитяча залізниця - пошкоджено рухомий склад і будівлі, але ніхто не постраждав. У компанії нагадали, що з міркувань безпеки Укрзалізниця цьогоріч не відкривала в Харкові рух поїздів дитячою залізницею.

Суспільне повідомило, що жінка, яка зазнала гострої реакції на стрес, перебувала у Центральному парку культури та відпочинку, розповів начальник управління Харківської обласної прокуратури Спартак Борисенко. Журналісти видання сфотографували розбиті надгробки й повалені дерева на кладовищі, вибиті вікна в кінотеатрі, ресторані та дитячій залізниці у Центральному парку.